Facebook

Види вібротрамбовок, їх переваги

У більшості випадків в будівельних роботах потрібно трамбування поверхні. Для цього, найчастіше застосовуються спеціальні пристрої - вібротрамбовки. Є два варіанти для роботи - оренда трамбування або покупка готового інструменту. Зазвичай застосовується така техніка в місцях з обмеженим простором, наприклад, якщо необхідно утрамбувати грунт при прокладанні підземних комунікацій. Існує кілька видів, за якими розрізняють вібротрамбовки це дизельні, бензинові та електричні.

Дизельні вібротрамбовки. Найчастіше цей вид техніки застосовують для виконання великого обсягу робіт. Перевагою є велика маса даного пристрою, що дозволяє глибше трамбувати поверхню. Не менш важливим є високий показник економічності, це можливо за рахунок використання дизельного палива. Перед тим, як купить вибротрамбовку, слід враховувати кілька факторів, щоб в процесі роботи з цією технікою отримати високий результат. Одним з важливих чинників є розміри пристрою. При роботі на невеликих ділянках рекомендується придбати варіант з невеликим трамбовачним черевиком. Якщо ви плануєте проводити масштабні роботи, то в цьому випадку підійде більш габаритний і важкий варіант з великим розміром черевика.

Бензинові трамбування. Одним найбільш часто вживаним варіантом є бензиновий агрегат. На відміну від інших моделей бензинова Вибротрамбовка може мати двигун двотактний і чотиритактний. Цей вид має велику кількість переваг навіть, незважаючи на те, що вартість такої техніки вище інших видів. Одними з головних достоїнств є швидкий запуск агрегату, автономна робота, а також низький рівень шуму при роботі. Саме ця техніка робить її лідерами серед інших. При правильному використанні і проведенні своєчасного обслуговування така техніка буде працювати довго і безвідмовно.

Електричні трамбування. У порівнянні з попередніми агрегатами електричний агрегат не вимагає особливого догляду в той час як на дизельних або бензинових вібротрамбовки необхідно періодично робити заміну і чистку фільтрів, а також заміну масла. Найчастіше дана техніка використовується в закритих приміщеннях. Вартість таких агрегатів значно нижче, і їх маса значно менше. Тому найкращою технікою для ущільнення грунту є вибротрамбовка. Максимальну ефективність і високу якість можна досягти при правильному виборі моделі.

в Все для дому Переглядів: 195 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 24 лютого 2020