Facebook

Роторні дощовики: особливості

У порівнянні зі звичайними статичними поливними пристроями, роторні мають більш складну конструкцію, що, відповідно, істотно розширює можливості використання. Поливні пристрої такого типу працюють за рахунок енергії води, що поступає, за допомогою якої обертається висувною шток.

 

Якщо мова йде про автоматичне поливі, в цьому випадку використання саме роторних пристроїв буде ідеальним рішенням. Вода, яка розсіюється під певним тиском, потрапляє рівномірно на всю ділянку, поливаючи, таким чином, газон і рослини.

Виходячи з особливостей конкретної ділянки ландшафту, а саме, наявності висот, розміру площі та інших моментів, можна вибрати найбільш підходящі дождеватели hunter.

Що стосується дизайну, то тут він теж може бути дуже різним. Конструкція даних пристроїв в більшості дощовиків аналогічна. Зазвичай він складається з кришки, спеціальної ущільнювальної вставки, сталевої пружини підвищеної потужності, фільтра, антідренажного клапана, а також планерного передачі високих обертів.

Залежно від конкретних умов, і поставленого завдання, він здатний однаково ефективно працювати на повну окружність або на певний сектор, який ви самі встановлюєте. Для цього в пристроях передбачений спеціальний регулятор або гвинт, який знаходиться під кришкою.

Діапазон поливу в пристроях такого типу, якщо брати середні показники, становить від 6 до 30 метрів. Однак є винятки і в ту і іншу сторону, в залежності від конкретної моделі і виробника. Необхідна дальність поливу налаштовується за допомогою спеціальних соплових вставок.

Найбільш потужними дощувателями вважаються ті, які оснащені висувною системою. Вона спрацьовує під впливом напору води, що надходить з магістральних труб. На виході вона може подаватися під певним кутом, в залежності від того, що саме ви збираєтеся поливати. Таким чином, можна відрегулювати полив газону, а також рослин, які знаходяться на різних відстанях і рівнях.

в Сад і дача Переглядів: 631 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022