Facebook

Види укладання тротуарної плитки

Тротуарна плитка, як вид дорожнього покриття, все частіше зустрічається нам по дорозі додому або під час прогулянок в улюбленому парку, витісняючи застаріле асфальтне покриття з нашого міста і життя в цілому. Не дивно, що господарі приватних будинків розцінюють її не тільки як сучасний цементний матеріал, але і як естетичне доповнення прибудинкової території. Однак, щоб ефект був дійсно вражаючим, необхідно правильно підібрати вид покриття і його спосіб укладання.

Чому тротуарна плитка?

Тротуарна плитка - практичний обробний матеріал, який перед творчою людиною відкриває дуже широкі можливості. Купити тротуарну плитку в Україні можна різної фактури, форми і колірної гами. Однак, як показує практика, навіть для створення справжнього «шедевра» досить і двох кольорів, головне - це вмілі руки і грамотний підхід до дизайну.

Крім цього, тротуарна плитка є безпечним матеріалом, який не виділяє в атмосферу шкідливих речовин в процесі експлуатації. Нові технології дали можливість посилити її фізичні властивості за рахунок чого вона прослужить довгі роки, а якщо і виникне необхідність ремонту, то можна замінити лише пошкоджену ділянку.

До речі, ви можете купить стройматериалы николаев недорого просто зараз на сайті olimpiusbeton.com.

Тротуарна плитка як варіант декору прибудинкової території або саду

Тротуарна плитка здатна не тільки привнести комфортне пересування в ваше життя, а й стати приємним естетичним доповненням всієї ділянки. Наприклад, для цього можна використовувати такі прийоми, як плитку з нестандартною фактурою, викладання за певною схемою, результатом якої стане цікавий малюнок і т.д. . Схеми укладання діляться на прості (2 кольори) і складні (2 і більше кольору, допоміжні матеріали).

Перераховані вище способи укладання тротуарної плитки далеко не всі: їх дуже багато. А взагалі тут в основному залежить все від вашої фантазії, адже «поле» для експериментів он - ціла майданчик, а якщо виникають сумніви у власних творчих можливостях, то, звичайно ж, краще звернутися до фахівця з ландшафтного дизайну.

в Будівельні матеріали Переглядів: 463 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019