Facebook

Тепла підлога під плитку, що може бути простіше?

Укладається плівкова тепла підлога на ретельно підготовлену, вичищену, ідеально рівну цементну стяжку.

Подібні вимоги мають під собою реальні підстави. Будь-яка нерівність підлоги поверхні може привести до перегину і пробою електричного кабелю, ремонт якого вельми скрутний.

Перш ніж приступити до самого процесу укладання такого роду опалення, належить виконати ряд підготовчих робіт:

  • Повністю звільнити приміщення від техніки і меблів;
  • Позбутися від старого підлогового покриття;
  • Виконати цементну стяжку;
  • Підготувати стіну до установки терморегулятора;
  • Обладнати, в разі потреби, окрему лінію електроживлення для теплої підлоги від teplyypol.kiev.ua/brands/hemstedt;
  • Винести все накопичене сміття.

Укладання утеплювача

В якості прошарку між стяжкою і безпосередньо нагрівальними матами використовується спеціальний теплоізоляційний матеріал - фольгований петофол. Він оснащений клейким шаром, легкий, тонкий, зведе до мінімуму тепловтрати і витрата електроенергії.

Укладається фольгою вгору, а стики ретельно проклеюються якісним монтажним скотчем. Відстань в 1 см від стіни залишається вільним.

Укладання нагрівального кабелю

При покупці нагрівального кабелю в окремо від стекловолоконной сітки, її необхідно буде докуповувати окремо. А кабель потім укладати власноруч, прикріплюючи зигзагоподібно до сітки за допомогою монтажного скотча з кроком завитків приблизно в 20 см.

Купівля готового комплекту позбавить від описаних клопотів. Вам залишиться лише розмістити «мати» теплої підлоги поверх пенофола і прикріпити в місці виходу нагрівального кабелю термодатчик, таким чином, щоб його було можливо без клопоту витягти в разі поломки.

Перевірка працездатності

Не бажано приступати до заливання підлоги, не перевіривши працездатність, безпеку і надійність всієї системи. Здійснити таку перевірку можна шляхом пробної подачі напруги.

Якщо випробування роботи теплої підлоги пройшло успішно, робиться рівна цементна стяжка товщиною близько 5 см або відразу укладається плитка для підлоги.

в Все для дому Переглядів: 480 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019