Facebook

Види цементу

Цемент утворюється в процесі нагрівання суміші, що складається з гашеного вапна, очищеної глини та інших матеріалів, до високого рівня температури 1450°С. Отримана таким чином маса проходить процес подрібнення до порошкоподібного стану. Вартість цементу непряму залежить від показників міцності і його виду.

Різноманітність видів цементу

Існує багато різних видів цементу, виробленого сучасною промисловістю. Кожен вид цементу призначається для певного типу будівельних робіт. Сьогодні за властивостями цементу розрізняються такі види, як портландцемент, гідрофобний і шлаковий цемент, швидкотвердний і пуццолановий цемент, глиноземистий і сульфатостійкий цемент. Окремою групою видів стоїть група розширюються цементов, магнезійний і напружує цемент. І це далеко не всі види, які сьогодні виробляються на цементних заводах.

До речі, ви можете купить цемент в Киеве, Одессе, Львове за вигідними цінами просто сьогодні для вашого будівництва.

Призначення цементу

Кожен вид цементу має своє певне призначення. Найпоширенішим видом є портландцемент, який зазвичай застосовується у виробництві бетону і використовується при зведенні житлових і промислових будівель.

Білий цемент, завдяки своєму унікальному кольору, широко застосовується в різних оздоблювальних роботах. Цей вид цементу відрізняється від інших своїм хімічним складом.

Тампонажний вид цементу зазвичай застосовується при герметизації газових і нафтових свердловин, так як цей вид цементу здатний витримувати досить високу температуру.

Сульфатостійкий цемент, як правило, застосовується в будівництві споруд, що знаходяться у воді. Особливо цінується даний вид через його використання в солоній воді, в якій містяться агресивні хімічні речовини.

Пуцолановий вид цементу має великий термін затвердіння, при цьому відрізняється високими показниками стійкості до впливу атмосфери, так як практично не піддається корозії. Цей цемент має низькі показники морозостійкості, через що застосовується в будівництві підземних і підводних споруд.

Магнезійний цемент, завдяки високим показникам міцності, зазвичай використовується для пристрою наливної підлоги. Такий цемент має властивості стійкості до органічних розчинників, їдким лугів і маслянистих речовин. Йому притаманні еластичність і висока вогнестійкість, низька теплопровідність і хороша зносостійкість.

Гідрофобний вид цементу характеризується низькими показниками гігроскопічності, що дозволяє здійснювати його транспортування на значні відстані, - при цьому зберігаються всі його властивості.

Так, кожен вид цементу характеризується тільки йому притаманними властивостями, має відмінні якісні характеристики, що навіть зумовлено застосування в різних будівельних сферах.

в Будівельні матеріали Переглядів: 3509 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023