Facebook

Види шпалер для стін - ідеї дизайну

В даний час існує багато видів шпалер самих різних видів, і, безумовно, кожен має можливість знайти підходящі до свого смаку. Але в цьому великому різноманіття непросто зробити вибір, і тому в даній статті ми постараємося розібратися які типи шпалер бувають, ніж одні шпалери відрізняються від інших.

Види шпалер.

У сучасному виробництві шпалер використовуються найрізноманітніші матеріали виготовлення, але сама основа їх паперова, або флізелінова. Придбати шпалери легко в будь-якому будівельному магазині, наприклад в такому як інтернет-магазин BACCARA HOME.

Паперові шпалери.

Паперові шпалери бувають найрізноманітнішої забарвлення, вони можуть бути рельєфними, або гладкими. У деяких випадках можуть мати тонкий миється шар. Шпалери з паперу екологічно безпечні, відмінно пропускають повітря, не заважають теплообміну. При бажанні змінити шпалери на нові вони дуже легко і просто видаляються зі стіни, якщо їх змочити мокрою ганчіркою або губкою. Недоліком паперових шпалер є той факт, що вони досить тонкі, і будь-яка нерівність стіни буде безсумнівно видно і помітна, також вони мають властивість досить швидко вигоряти і вже через якісь 5 років вони помітно потьмяніють. Перевагою шпалер з паперу є доступна ціна на сайті http://baccara.com.ua/catalog/oboi/, вона задовольнить покупця навіть з невеликими фінансовими можливостями.

Розглянемо більш докладно види паперових шпалер:

  • • Симплекс - це найпростіші з усіх існуючих шпалер з паперу являє собою одношарові гладкі шпалери.
  • • Дуплекс - це двошарові паперові шпалери. Особовий шар даного виду шпалер може бути самих різних кольорів, узор може бути рельєфним і йти під фарбування.
  • • Шпалери під фарбування дуже зручні у використанні, їх можна перефарбовувати від 5 до 15 разів, але звичайно цикли фарбування залежать від якості виробництва шпалер.
  • • Фотошпалери - лицьова сторона такого виду шпалер може містити в собі спеціальний шар, який забезпечує глянцевий колір і запобігає вигоряння шпалер від сонячного світла. Розмір даного виду шпалер може бути від невеликих картин, до грандіозних пейзажів на всю стіну кімнати або залу.

Вінілові шпалери.

Вінілові шпалери можуть бути на паперовій або флізеліновій основі з нанесеним на неї ПВХ. Шар ПВХ дає можливість імітувати будь-яку поверхню: текстиль дерево камінь та інше. Вінілові шпалери вологостійкі, чудово підійдуть для кухні, для приміщень з підвищеною вологістю, досить зносостійкі і зовсім не вигоряють на сонці. До недоліків вінілових шпалер варто віднести погану екологічність, вони погано пропускають повітря, в них можуть бути присутніми шкідливі синтетичні домішки. Але виробники деяких фірм стали випускати вінілові шпалери з особливою мікроперфорацією, дана технологія забезпечує нормальний повітрообмін. А також з'явилися види екологічно чистих, що не містять в собі шкідливих хімічних домішок вінілових шпалер.

Які види вінілових шпалер бувають?

• Звичайні вінілові шпалери: за своєю структурою можуть бути гладкими і рельєфними, на дотик досить м'які.

• Спінений вініл (структурні шпалери) - це шпалери пройшли термообробку, на лицьовій стороні яких утворилася своєрідна жорстка скоринка, такі види шпалер прекрасно імітують природні матеріали, мають найрізноманітніші візерунки, але мають деякі особливості поклейки.

в Облицювання Переглядів: 577 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019