Facebook

Як вибрати хороший електролобзик?

Навіть в домашніх умовах часто виникає необхідність використовувати інструмент для ремонту, різьблення по дереву і столярних робіт. Часто на допомогу приходять електролобзики, як вибрати найбільш підходящий з широкого спектру представлених на ринку моделей, важливо знати кожному. Для цього потрібно бути знайомим з основними технічними характеристиками, якими володіють ці пристрої. Також слід враховувати, що на ціну лобзиків впливають додаткові функції, які далеко не завжди можуть знадобитися середньостатистичному людині. Щоб зрозуміти, наскільки вам буде корисна та чи інша особливість, потрібно вивчити будову та принцип дії електролобзиком.

Электролобзики в Трудовик представлені у вигляді ручного інструменту з електричним приводом, який виготовлений з невеликими габаритами і з легких матеріалів.

Призначення інструменту

Для правильності вибору електролобзика необхідно визначитися, для якої мети він вам потрібен. Але всі пристрої незалежно від призначення можуть використовуватися для таких завдань:

  • прямолінійні і криволінійні різи листового металу, керамічної плитки, ламінату, пластмаси, дерева, гіпсокартону та інших матеріалів з аналогічною твердістю;
  • різання отворів круглої форми необхідного діаметра;
  • різання прямокутних отворів заданих розмірів.

Конструкція електролобзика

Перед тим як правильно вибрати електролобзик, варто вивчити його конструкцію. Пристрій являє собою ручний інструмент, оснащений електроприводом. На відміну від більшості інструментів для обробки твердих матеріалів, електролобзик прекрасно підходить для будинку, так як володіє невеликими габаритами і дуже маленькою вагою. При цьому він дозволяє з високою швидкістю проводити різання листового матеріалу в домашніх умовах.

Електричний лобзик складається з механічної та електричної частин. Вся механіка представлена ​​спеціальною пилкою, яка рухається за допомогою електродвигуна. Кожну хвилину пилка може здійснювати 3500 вертикальних зворотно-поступальних рухів. Весь механізм встановлюється на опорну платформу, виготовлену з алюмінію, сталі або зміцненого пластика. Вона також використовується для спрямування руху пилки, підвищуючи точність розпилу матеріалу. У всіх моделях електролобзиків можна змінювати кут нахилу різу від 0 ° до 45 °.

в Інструмент Переглядів: 1158 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022