Facebook

Каміни: 4 основні стилі сучасних моделей

З моменту появи вогню у людей, він зайняв найважливіше місце в їхньому житті. За допомогою вогню люди готують їсти і обігрівають своє житло протягом 10 000 років. Вогонь набував якийсь культ, йому почали давати імена і придумувати Богів вогню.

З розвитком архітектури та будівництва люди навчилися створювати прекрасні «коробки для вогню» - каміни. Цей винахід донині дарує тепло і затишок в будинках. Велику популярність каміни придбали ще тисячу років тому, коли необхідно було зберігати в теплі кам'яні замки королів. Тоді ж каміни стали не тільки джерелом тепла, а й створювали затишок і прекрасну атмосферу, за рахунок запаху палаючого дерева і легкого потріскування вогню. У наші дні існує величезна кількість різновидів камінів, вони відрізняються принципом роботи і зовнішнім виглядом. Так, існують каміни на дровах, на вугіллі, на газі, на біопаливі та електричні каміни.

За стилям каміни діляться наступним чином:

  • 1) Класичний стиль: зовнішній вигляд камінів нагадує букву П, топка, як правило, відкрита. Хоча останнім часом, топки закритого типу набувають великої популярності. Каміни в класичному стилі встановлюються, в основному, у великих будинках з відповідним інтер'єром.
  • 2) Рустикальний стиль (іноді називається «Кантрі»): зовнішній вигляд невеликих каменів нагадує букву Д. Розміщуються такі каміни біля стіни або в кутку. Каміни в рустикальном стилі є більш економічними і створюються з дешевих матеріалів натурального походження (пісковика, черепашнику) або зі штучних матеріалів. Зазвичай, в цих камінах передбачається окрема осередок для зберігання дров.
  • 3) Модернізм і Хай-тек - сучасні стилі. Каміни стали виготовлятися в цьому стилі лише в другій половині 20 століття. Цей стиль передбачає мінімалістське напрямок і сміливість дизайну форм порталів. Деякі моделі камінів цього стилю виконуються тільки в єдиному екземплярі. Так, каміни компанії Focus, виконані у вкрай оригінальному стилі: фасад порталу являє собою розрив в металевій пластині. Ідейний натхненник і засновник компанії Focus, Домінік Имберт, особисто підписує кожен новий екземпляр каміна.
  • 4) Біоніка - стиль, що з'явився, буквально, 20 років тому. Природа є головним натхненником ідеї даного стилю. Характерні особливості біоніки - мінімальна кількість гострих кутів, квадратних форм і прямих ліній, створюють відчуття руху. Каміни, виконані в цьому напрямку, зараз є 100% ексклюзивними витворами мистецтва.
в Все для дому Переглядів: 6450 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023