Facebook

Види оздоблення квартири і етапи обробки квартири.

Якщо ви захотіли освіжити зовнішній вигляд своєї квартири в новобудові Вам необхідно зробити внутрішню обробку квартири, для Вас буде корисно знати які види обробки бувають і які основні етапи обробки є. У даній статті ви зможете дізнатися, про те як зробити внутрішню обробку в квартирі. Основними етапами обробки є чорнова обробка, чистова і фінішна, про кожного з даних етапів ви дізнаєтеся з нашої статті, а так само ви зможете дізнатися про всі види оздоблення квартири.

Проживши в квартирі довгий час, завжди хочеться перетворити її. Щоб вона була комфортною, затишною і по-сучасному більш функціональною у всіх її видах. Ви можете прочитати цікаву статтю і дізнатися як формуються вартість оздоблювальних робіт в Москві.

Можна сказати, «під себе». Вельми трудомісткою роботою всього ремонту квартири є внутрішнє оздоблення приміщення. Від обробки залежить, як буде виглядати кімната після закінчення всього ремонту. І слід приділити особливу увагу цьому елементу ремонта.А якщо докладніше, то розглянути це питання. Оздоблення складається з трьох етапів.

Чорнове, чистове і остаточне. Потрібно розглянути їх докладніше, щоб знати суть цих робіт.

Етап перший. Оздоблення чорнова це комплекс монтажних робіт по підготовці стін і стелі до обробки чистовий. Також обов'язково планується майбутній інтер'єр. Адже бажаний дизайн кімнати і укладання відповідних комунікацій повинні збігатися. І, наприклад, зайнятися електропроводкою, прокласти труби опалення і сантехніки, все це потрібно зробити, поки не приступили до обробки. Також ще й на підлоги потрібно звернути ділове увагу. Їх обов'язково потрібно зробити рівними за допомогою монтажного рівня. Також звертаємо увагу, що буде укладатися підлогу. Якщо це плитка з кераміки, то попередньо потрібно зробити цементно-піщану стяжку і за бажанням, як зараз, прийнято, «за останнім писком моди» прокласти опалення або утеплити. Якщо підлога буде дерев'яним, стяжку попередньо укладати необов'язково. Обробити дошки антисептиком (тильну сторону), це врятує підлогу від короїдів, і прокласти утеплювач. Для подальшої тактики ремонту приміщення потрібно визначитися зі стінами. Будуть вони штукатуритися або ж буде отделка квартир гіпсокартоном. З стелею теж досить багато варіантів його обробки. Той же гіпсокартон економічно вигідний при нерівних стелях і стінах, приховуючи всі огріхи при будівництві. Зробити монтаж підвісних стель, або просто штукатурити, а потім шпаклювати.

Потім йде під чистове оздоблення.

Остаточне доведення ремонту приміщення. Шпаклюємо. На стіни або клеїмо шпалери, або ж їх можна пофарбувати. Потім підлогу, декор квартири, натяжні стелі.

І заключний етап по ремонтній роботі, від цього буде залежати остаточний вигляд кімнати, і його інтер'єр в цілому. Звернемо увагу на кінцеву обробку квартири і її гаму кольору. Тут може бути і тканинна оббивка і фактура стін, або ж просто звичайні шпалери.

Якщо Вам необхідно освіжити свою квартиру ви можете замовити оздоблювальні роботи скориставшись нашим сервісом, все що необхідно це просто відправити заявку через форму зворотного зв'язку. Ми підберемо для Вас перевірені і якісні компанії по ремонту квартир і обробці. Ознайомившись з тим які види оздоблення квартири бувають, ви можете дізнатися так само, які бувають види обробки стель.

в Облицювання Переглядів: 3415 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 21 січня 2020