Facebook

Як вибрати пневмоінструмент?

З самого своєї появи пневмоінструменти були призначені для полегшення ручної праці, його механізації та автоматизації. В результаті пневмоінструменти стали надійним і безпечним обладнанням, відмінно працюють в умовах підвищеної вологості, що витримує тривалі навантаження.

Найпоширенішими областями застосування пневмоінструменту є металообробка, різні галузі важкої промисловості, будівництво та машинобудування. Ручні пневмоінструменти, крім того, широко застосовуються в побуті.

Види пневмоінструменту

Всі інструменти даної групи від інтернет-магазину toolmarket.com.ua діляться на:

  • пневмоінструменти ударної дії (відбійні і рубальні молотки, пневмозубила, скобозабивні, цвяхозабивні пістолети; пневмотрамбувачі);
  • пневмоінструменти обертальної дії (шліфувальні машинки, пневмопіли, шуруповерти, відрізні машинки, дрилі, шарошки і ін.);
  • пневмоінструменти ударно-обертальної дії (гайковерти, перфоратори, ударні дрилі і ін.).

Основні пневмоінструменти

Фахівці серед досить великої, як ви вже, напевно, зрозуміли, групи пневмоінструментов зазвичай виділяють як найпоширеніші в будівництві і побуті і тому найпопулярніші у широких мас населення три пневмоінструменту: відбійний молоток, пневмогайковерт і пневмошліфмашіни.

Пневмогайковерт

Цей інструмент потрібен для робіт, що вимагають точного моменту затягування. Пневматичний гайковерт використовується при складанні великих машин, вантажних автомобілів і в капітальному будівництві. Це найпоширеніший пневматичний інструмент для збирання і розбирання різьбових з'єднань, тому він часто буває незамінний при ремонті.

Пневмогайковерт складається з корпусу і гідравлічного циліндра двосторонньої дії. У корпусі гайковерта розміщені силовий важіль з храповим механізмом і вісь з внутрішнім квадратним отвором для розміщення змінних головок. Передбачено упор для сприйняття реактивного моменту і ручка для перенесення. У верхній частині пневмогайковерти є шарнірне з'єднання з поворотом на 360 градусів для монтажу із заданим крутним моментом.

Пневмошліфмашіни

Пневматична шліфувальна машина відноситься до класу ручного механічного інструменту. Працюють пневмошліфмашіни від компресора при тиску близько 6 атм., Витраті повітря близько 20-30 л / с.

Цей інструмент застосовують для різання металопрокату і зачистки поверхонь після зварювання, лиття. Пневмошліфмашіни з фіксованою частотою оборотів завжди підбираються під конкретні завдання: різка по каменю, по металу, шліфувальні роботи.

Пневмоінструменти, принципи їх роботи та функціонування, а також правила безпеки при роботі з ними, слід розглядати, перш за все, через вироблений ними рівень шуму і вібрації. І хоча пневмоінструменти здатні успішно конкурувати і навіть замінювати свої бензинові або електричні аналоги, при тривалій роботі з ними саме їх шумові та вібраційні якості визначають їх ефективність.

в Інструмент Переглядів: 1202 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022