Facebook

Шуруповерти акумуляторні - це безпека та мобільність

Шуруповерти акумуляторні використовуються для швидкого вигвинчування і загвинчування шурупів, висвердлювання отворів в різних матеріалах. Цей інструмент, потрібний як в побуті, так і в будівництві. У звичайному розумінні він є різновидом дрилі, але відмінність полягає в корекції зусилля, з яким кріпильні деталі вворачиваются або ж вивертаються. Цей інструмент значно універсальніше, ніж ті, що живляться від мережі, і тому зверніть свою увагу саме на них, в тому випадку якщо в побуті вам необхідний інструмент для широкого спектру робіт. Також вас може зацікавити покупка перфоратора.

Шуруповерти акумуляторні мають дві основні переваги - це мобільність, а також дуже важливо безпеку. По-перше, під час роботи не потрібно боятися напруги, а по-друге, територія на якій проводяться роботи, не залежить від довжини проводу, це дозволяє закручувати шурупи, свердлити в будь-яких, а іноді навіть дуже незручних місцях. Робота може паралельно проводитися в декількох приміщеннях. Потужність акумуляторного шуруповерта makita залежить від величини напруги акумуляторної батареї, яка в свою чергу залежить від числа елементів живлення в корпусі акумулятора.

Правило елементарне: крутний момент на валу збільшується пропорційно напрузі акумулятора. Купівля, акумуляторного шуруповерта - означає на рівень збільшити якість виробленої роботи і зберегти при цьому свою енергію. Він приймає на себе всю важку ручну роботу, перетворюючи нудне і трудомістке заняття вгвинчування шурупів або саморізів в секундне дело.Так як при роботі з акумуляторним шуруповертом найголовнішим значенням є швидкість обертів насадки, особливу увагу необхідно приділити регулятору швидкості. У інструментів, вона залежить від класу, приблизно існує 5 - 23 швидкостей.

Великі швидкості застосовуються для надійного вгвинчування шурупів, а також для свердління малих отворів. Мала передача найчастіше використовується для наживлення самореза і дає можливість зберегти потрібну точність розмітки. Не варто переживати про перегрів інструменту. В сучасних акумуляторних шуруповертах це вирішується завдяки високопродуктивної системи охолодження повітрям, варто відзначити що ця технологія застосовується в багатьох приладах і зарекомендувала себе з позитивного боку.

Акумуляторні шуруповерти поділяються на два види: професійні; побутові. Перші переважно відрізняються хорошими характеристиками і дуже великим ресурсом, другі - ціною.

в Інструмент Переглядів: 461 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 липня 2020