Facebook

Вибираємо проточний газовий водонагрівач

На сьогоднішній день в більшій частині міст немає систем централізованої подачі гарячої води, тому газова колонка є кращим рішенням для нагріву води в побутових умовах. Примітивні колонки встановлювалися ще 50-60 років тому і користувалися великим попитом у населення. Сьогодні ж моделі газових водонагрівачів нового покоління є найбезпечнішим і економічним способом отримання гарячої води без великих витрат. У даній статті ми дамо необхідну інформацію про даний тип колонок і поділимося порадами по їх вибору.

Спочатку варто торкнутися переваги газових проточних водонагрівачів. Серед них зазвичай виділяють два основних:

  • Економія енергії (газ має меншу вартість, ніж електроенергія. У разі, якщо ви не маєте газову магістраль, то можливо підключити водонагрівач до газового балона певного обсягу. У середньому подібний обсяг становить 27 або 50 літрів, яких Вам вистачить надовго);
  • Незалежність від електричного кола (використання високовольтної системи для запалювання колонки. Дана система живиться від батарейки і ніяк не пов'язана з електрикою, що дозволить Вам використовувати колонку навіть при відключеній електроенергії).

Також, як і в випадку з перевагами, недоліків у газових проточних нагрівачів теж два - це:

  • Складність монтажу колонки (підключенням такого виду обладнання мають можливість займатися тільки кваліфіковані фахівці в силу вибухонебезпечності природного газу);
  • Виділення окремого місця для водонагрівача поруч з витяжкою, оскільки необхідно позбавлення від продуктів згоряння газу під час роботи водонагрівача.

Між іншим, здесь ви можете придбати найкращий перегній за найкращими цінами вже сьогодні.

Тепер обговоримо вибір газової колонки. По-перше, потрібно визначити необхідну потужність і продуктивність водонагрівача, так як важливо, щоб під час роботи колонка могла забезпечити і прийняття душа, і миття рук або посуду одночасно. Наприклад, для забезпечення нагрівання холодної води з 10 ° С до 35 ° С з продуктивністю 15 літрів в хвилину необхідна потужність водонагрівача складе приблизно 25 кіловат. Регулювання продуктивності і потужності завжди можна виконати за допомогою передньої панелі колонки.

По-друге, важливо акцентувати свою увагу на типі розпалювання, використовуваного у водонагрівачі. Краще купувати колонку з електричним типом розпалу. Він отримує енергію від батарейки, тому водонагрівач буде працювати в повному автоматичному режимі і запускатися в разі, якщо відкритий кран з гарячою водою.

По-третє, ознайомтеся з усіма видами систем безпеки:

  • Перевірка запуску полум'я;
  • Перевірка тиску води;
  • Перевірка наявності тяги;
  • Обмежувач нагріву.
в Все для дому Переглядів: 401 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018