Facebook

Вибираємо фільтр для води

Один з найпопулярніших фільтрів для води, добре знайомий кожному споживачеві - це фільтр-глечик. Він являє собою, як випливає з назви, пластиковий глечик (зазвичай місткістю 1-2 літри), всередині якого встановлено вугільний фільтр. Такий глечик буде органічно виглядати на будь-який малогабаритної кухні, а в силу його мобільності - пристрій можна не тільки використовувати вдома, але і брати з собою, наприклад, на дачу або в похід. До переваг даного виду фільтрів відноситься його невисока вартість і простота у використанні.

Так як фільтр не вимагає підключення до водопроводу, їм може скористатися навіть дитина, а для заміни очисного картриджа не буде потрібно допомога фахівця. Серед недоліків фільтрів-глечиків можна назвати їх невисокий ресурс: такий фільтр не може очистити за один раз більше рідини, ніж він здатний вмістити. Крім того, сам процес очищення води займає деякий час (в середньому від 5 до 10 хвилин), пояснюється це тим, що вода проходить через фільтр тільки під дією власної сили тяжіння. Однак відправлятися на пошуки «швидкого» фільтра-глечика не варто, так як якість фільтрації у такого пристрою буде нижче. Чим більше частки вугілля фільтрі, тим швидше вони пропускають воду, але тим нижче рівень адсорбції шкідливих речовин.

Важлива особливість фільтрів глеків - їх слід використовувати кожен день, такий фільтр на повинен висихати. В іншому випадку, що накопичилися на вугільній касеті шкідливі мікроелементи почнуть розкладатися і викличуть появу бактерій.

Фільтри-глечики підійдуть сім'ям з 2-3 чоловік з низьким водоспоживанням. У цьому випадку одного картриджа повинно вистачити на 9 місяців.

До речі, здесь ви можете придбати якісні багатофункціональні фільтри для води за вигідними цінами.

Фільтри проточного типу

Цей тип фільтрів працює безпосередньо з потоком води з крана. Швидкість фільтрації при цьому не може бути занадто високою, натиск води повинен бути слабким або середнім, але тим не менше вода пройде процес очищення швидше, ніж в фільтрі-глечику.

Фільтри проточного типу поділяються на кілька видів:

  • Настільні фільтри - представляють собою ємність невеликого об'єму, яку необхідно розмістити поряд з раковиною і підключити до крана.
  • Фільтри-насадки - встановлюються безпосередньо на кран. Їх переваги в компактності і невисокої вартості. Даний вид фільтра також відноситься до мобільних фільтрів. При необхідності його можна легко зняти з крана і взяти з собою в поїздку. Однак високу продуктивність такі пристрої забезпечити не здатні (в середньому вони очищають 200 мл води в хвилину)
  • Стаціонарні системи очищення - найбільш «серйозні» пристрою серед всіх перерахованих вище. Такі фільтри встановлюються під раковиною і мають власний краник для відфільтрованої води. Підхід до процесу очищення у стаціонарних фільтрів більш «професійний» - вони здатні забезпечити кілька рівнів фільтрації, в залежності від того, які картриджі встановить користувач. Так, наприклад, можна вибрати картридж для попереднього очищення, картридж для комплексної очистки залозистої і жорсткої води, інший додатковий фільтр може збагатити воду фтором.

До стаціонарних фільтрів також відносяться так звані фільтри зі зворотним осмосом. Воно відрізняються високою продуктивністю і ефективністю (вода після фільтрації за своїми властивостями близька до дистильованої). Технологічно дані фільтри влаштовані інакше: під час очищення вода проходить через мембрани, що затримують шкідливі мікроорганізми. Перевагою даних фільтрів також є їх ресурсомісткість (до 5-10 тис. Літрів або 1 року). Установка фільтра зі зворотним осмосом потребують допомоги професіонала.

в Все для дому Переглядів: 444 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 17 січня 2019