Facebook

Особливості транспортування меблів

Чисельність людей зростає з кожним роком. Люди переїжджають з місця на місце, перевозячи з собою все нажите. Не завжди все речі можна вмістити в особистий автомобіль, тому вантажоперевезення стали дуже популярною послугою. Особливості транспортування меблів полягають в тому, що існує необхідність в додатковому кріпленні до поверхні (борт машини або підлогу). Деякі перевізники спеціально для цього трансформують свої автомобілі в мебелевози.Для цього переробляється кузов автомобіля - він збирається з міцнішого профілю. Профіль являє собою потовщену вологостійку фанеру. Її поверхня облицьовують поліефірним пластиком. Всі складові з'єднуються за допомогою спеціалізованого клею.

Зсередини кузов зміцнюється по всьому периметру сталевими стійками, встановлюються відбійники, які оббиті повстю. Деякі автомобілі можуть мати трубки для посилення фіксації меблів. Пол затьмарюється протиковзким матеріалом, наприклад, ламінованої фанерою. На практиці також використовують палети або покриття з протиковзкою насічкою. Для зміцнення зовнішнього вигляду зазвичай використовують алюмінієвий профіль або міцний пластик. Це полегшує експлуатацію і дає можливість не нести додаткові витрати на фарбування. Важливу роль несе в собі і матеріал для даху. Найпростіший варіант - багатошарова фанера. Вона зазвичай облицьовується армованим пластиком. Більш дорогий варіант - прозорий пластик підвищеної міцності. Таке покриття не тільки прикрашає зовнішній вигляд машини, але і дозволяється проникати природного світла всередину кузова. На даху фургонів часто встановлюють водовідводи. Крім перешкоди скупчення рідини на даху їх функціональність полягає в тому, що задні двері фургона залишаються чистими, що значно полегшує розвантаження автомобіля.

При покупці меблів у виробника найчастіше постачальник сам бере на себе доставку своїх меблів. Що ж робити, якщо меблі везе сам покупець? Знаючи деякі правила, можна легко вирішити всі питання і запобігти проблемам, що виникають при транспортуванні меблів. Існує два види перевезення - тарний і безтарний. Якщо перевозка мебели бестарна (меблі не мають обрешітки і не запаковані в будь-яку тару), то кузов вантажного автомобіля обладнають спеціальними м'якими валиками, гумовими джгутами і / або тросами для фіксації меблів. Зазвичай, для таких перевезень використовують мебелевози. Якщо ж меблі транспортується в тарі, то такі перевезення можна здійснювати як на мебелевози, так і на бортовому автомобілі. В такому випадку необхідно звертати увагу на маркування та інші позначення на упаковці. Виробник зобов'язаний вказати на упаковці всі подробиці і методи перевезення. На коробці також має бути позначення з зазначенням верхньої та нижньої частини упаковки. При тарної транспортуванні за кожним виробом закріплюється вантажне місце.

в Меблі Переглядів: 997 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022