Facebook

Проектування і будівництво виробничих будівель

Промислова будівля являє собою основний елемент будь-якої структури виробництва, призначеної для складської, службової, побутової та іншої діяльності. Необхідно чітко слідувати всім технологічним вимогам, які дозволять звести якісну і надійну споруду, що забезпечує технічні та економічні показники. Будинки такого типу не тільки повинні гармоніювати з навколишнім ландшафтом, а й мати можливість розширення. Всі капітальні вкладення в підсумку повинні окупитися.

Основа будь-якої будівлі - її кінцева мета використання, одним словом - технологія. На початку проекту, головний технолог і проектувальник збираються разом і обговорюють деталі, грунтуючись на технологічно-виробничу схему. Головний момент - забезпечення будівлі усіма умовами, які потрібні для надійної і невпинної роботи підприємства. При проектуванні необхідно чітко слідувати кінцевим призначенням споруди, з урахуванням різних особливостей в плані технологій і інший специфіки. Найбільш важливе значення для надійної роботи підприємства є правильність розміщення інженерних комунікацій, які повинні працювати без перебоїв.

До речі, у компанії ЮгТехМонтаж ви можете замовити проектування інженерних систем будівель за доступними цінами.

Більшість сучасних виробничих споруд оснащуються високими стелями, великими отворами, стінами та стелею, до яких кріпиться різне технічне обладнання. При проектуванні кожна деталь повинна враховуватися, щоб забезпечити довговічність, надійність і якість конструкції. Під час проектування каркаса необхідно враховувати можливість наявності вантажопідйомного і вібраційного устаткування. Наприклад, якщо на виробництві є кранове обладнання, то необхідно забезпечити його підкрановими шляхами, в свою чергу, вони можуть бути підвісними або консольними, що також враховується при проектуванні. Також на кінцевий результат впливає можливість виникнення пожеж або вибухів на підприємстві і зовнішня довкілля.

Також, чимало уваги приділяють зовнішнім виглядом споруди, оснащуючи його якісної як зовнішньої, так і внутрішньої облицюванням, яка відповідає технічним параметрам, що забезпечить комфортне і безпечне перебування всередині будівлі всіх співробітників.

в Інженерні системи Переглядів: 2487 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019