Facebook

Корисні поради щодо вибору тумби під раковину

Здавалося б, що може бути простіше, ніж вибрати тумбу для раковини - подивився асортимент в найближчому великому магазині, та й вибрав красиву модель з непоганим співвідношенням ціна / якість. Але на ділі не все так просто. Покупці мучаться муками вибору. Який колір краще підібрати? Підвісну або підлогову тумбу під раковину купити? А за розмірами точно «встане» у відведений у ванній місце? У даній статті ми постараємося відповісти на ці та багато інших питань, щоб полегшити вам вибір тумби під раковину.

Ванна кімната не потерпить халатного вибору меблів. На скромній площі потрібно розмістити безліч сантехніки і меблів, щоб було просторо і при цьому зручно. Крім того, у ванній підвищена вологість і перепади температур, тому звичайні меблі не підійде. Відразу відзначимо, що потрібно вибирати з спеціалізованих меблів для ванних, яка відрізняється вологостійкістю. Найдешевші варіанти теж краще відразу обходити стороною - часто такі матеріали набухають під впливом підвищеної вологості.

Насамперед визначте максимально можливі габарити вашої тумби під раковину від https://vezuvdom.ru/catalog/mebel_dlya_vannoy/tumby_pod_rakovinu/. Передбачайте відстань мінімум в 5-10 сантиметрів від інших предметів меблів і сантехніки. Якщо потрібна тумба під раковину, то купити її рекомендуємо в спеціалізованому інтернет магазині. Пам'ятайте, що, якщо ванна маленька, не варто намагатися «втиснути» в неї якомога більше габаритну меблі - в такій ванні візуально буде тісно і, по правді кажучи, не набагато більше місткою буде така меблі, щоб відчути відчутну різницю.

Стиль - справа особиста. Традиційно у ванній встановлюють білі меблі, яка відмінно поєднується з сантехнікою, і на тлі якої добре виглядають хромовані деталі. Однак ви можете вибрати тумбу під раковину в будь-якому стилі - тим більше, що сьогодні меблі для ванної йде комплектом: тумба під раковину, шафка з дзеркалом, пенал- «солдатик» і ін.

Зверніть увагу на конструкцію. Є раковини підвісні, а є - підлогові. Підвісні ідеально підходять для ванних в сучасних стилях. Крім того, з ними забиратися в ванній набагато простіше - не потрібно вручну прибирати простір між ніжок. Також підвісні тумби стануть незамінним рішенням, якщо потрібно приховати комунікації в коробі.

в Все для дому Переглядів: 856 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022