Facebook

Вибираємо кабель для супутникової антени, основні правила

При установці супутникового телебачення використовують кабель для супутникової антени з хвильовим опором рівним 75 Ом.

Антени для прийому супутникового сигналу влаштована складніше, ніж звичайна дециметрова, тому що одержуваний сигнал з супутника дуже сильно втрачає потужність, а антена повинна ловити його якісно. Але для хорошої роботи супутникового обладнання недостатньо його правильно встановити і налаштувати.

Важливо зробити правильний вибір якісного проведення для з'єднання антенного пристрою з ресивером. При виборі кабелю для супутникової антени необхідно уважно подивитися на його технічні характеристики або параметри, що впливають на коефіцієнт загасання:

  • 1-чим більше діаметр центральної жили, тим краще;
  • 2-мідь-це той метал, з якого повинна бути зроблена центральна жила, а не сталевий дріт з мідним напиленням;
  • 3-хороший екранує ефект буде досягнутий, якщо провідник буде зроблений з алюмінієвої фольги з мідної опліткою над нею;
  • 4-діелектрик центрального провідника повинен бути зі спіненого поліетилену, тому що в ньому бульбашок газу більше і ізоляційні властивості краще.

Перед тим, як купить провод, можна заощадити вибравши кабель для супутникової антени з найменшим перетином центрального провідника, але якщо відстань, на яку його доведеться прокласти буде не більше 20 метрів (між приймачем і антеною). Найкраще себе зарекомендували кабелі (по співвідношенню ціни і якості) для супутникових антен від компаній CAVEL-SAT і Belden / POPE- H125 AL.

Кабель для супутникової антени

Так, для отримання якісної передачі сигналу з мінімальними втратами, необхідно підібрати коаксіальний антенний кабель з певними характеристиками провідника.

  • 1.Центральна жила (провід всередині кабелю) повинна бути мідною.
  • 2.Діаметр центральної жили повинен бути не менше 1 мм.

При меншому діаметрі центрального мідного провідника (менше 1 мм) призведе до збільшення опору і, відповідно до падіння рівня сигналу.

Щільність обплетення в кабелі повинна бути не менше 65% - досягається це великою кількістю волосків обплетення і їхнім найбільшим діаметром.

Діелектрик найкраще фізично спінений (gas-injected). Внутрішній діелектрик PEEG, що забезпечує найкращу стабільність в часі всіх параметрів кабелю в цілому, що дуже важливо при будівництві довговічних і надійних кабельних мереж.

Екран (фольга) покращує щільність кабелю, він повинен поєднуватися з опліткою, тому що недоречно допустити велику різницю електричних потенціалів інакше може початися процес окислення.

До речі, варто згадати, що в інтернет-магазині elektrohata.com.ua ви можете знайти багато корисних та якісних товарів за вигідними цінами.

Зовнішній діелектрик найкраще, щоб був виготовлений з якісного матеріалу PVC (ПВХ), або полівінілхлорид, який є екологічно чистим продуктом - хімічна сполука вуглецю, водню і хлору, що складається на 43 відсотка з етилену (побічний продукт очищення нафти) і на 57 відсотків з пов'язаного хлору, що отримується з кам'яної і кухонної солі. Чим він м'якше, тим зручніше для прокладки і не такий страшний буде вигин кабелю.

Висновок:

Встановлюючи супутникову антену кабель є одним зі складових факторів супутникової системи телебачення, від якого певною мірою залежить якість сигналу і подальшого відображення "картинки" на екрані телевізора.

в Електрика Переглядів: 3662 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 21 вересня 2019