Facebook

Столи для лазні

Лазня не буде лазнею без затишних посиденьок за чашкою чаю. На мій погляд, відсутність чаювання після парної, робить процедуру не завершеної. З зручністю розміститися допоможе добротний дерев'яний стіл.

Стол для бани повинен бути:

  • - Зручним;
  • - Довговічним;
  • - Функціональним;

Матеріал для столів

Традиційним матеріалом для банної меблів в цілому і для банних столів зокрема - є дерево. Як правило це: сосна, липа, модрина, осика.

Види столів для лазні

1. Звичайні дерев'яні столи. Як правило, прямокутної або круглої форми. Їх ставлять в кімнаті відпочинку, рідше в передбаннику. Такий стіл підійде власникам великий лазні. За ним буде зручно розміститися великою компанією. На ринку представлена ​​величезна кількість моделей таких дерев'яних столиків.

2. Розкладні столи з дерева. Вони сподобаються як власникам не настільки великих банних приміщень, так і тим хто використовує баню сезонно. Головний плюс таких столиків - мобільність. Після використання їх можна скласти і зберігати в приміщенні з відповідними умовами.

До мінусів відносяться порівняно не довговічність. Навіть при самому дбайливому використанні і зберіганні такі столи прослужать менше. Другий мінус це не такий цікавий дизайн. Все розкладні столи дуже прості за формою.

3. Столи виготовлені за індивідуальним замовленням. Якщо ви продумуєте інтер'єр в лазні до найдрібніших деталей, тоді цей варіант для вас. Всі предмети банної меблів виконуються в одному стилі і з одного матеріалу. Наприклад, стіл і комплект лавок. Такі набори дуже прикрашають лазню. Мінусом є їх ціна.

в Меблі Переглядів: 3450 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 25 лютого 2020