Facebook

Вибір пластикових вікон

Установка пластикових вікон в наш час набула найбільшого поширення. На ринку товарів і послуг з'явилися безліч компаній з різноманітними цінами і пропозиціями. Вибір зробити не так просто з усього асортименту. До основних складових вікон відносяться склопакети, скло, фурнітура, профіль. До вибору кожної позиції варто поставитися з великою увагою і відповідальністю. Саме від них залежимо практичність вікон.

Склопакети в більшості випадків подвійні, але за бажанням замовника можна додати і третє. Від кількості склопакетів залежить шумоізоляція. Це великий плюс для людей у ​​кого за вікнами дорога або траса. Варто звернути увагу на товщину одного скла, прийнятна від 4-6 мм. Скло повинно добре пропускати світло. На замовлення клієнта на вікно наноситися легка тонування. Через неї не проходить ультрафіолетове випромінювання. Так само допомагає від прямих сонячних променів в літній час. Якщо скло повинне бути максимально міцне використовується триплекс, встановлюється додаткова плівка.

Вибір фурнітури одне з найскладніших. Клієнту варто уточнити марку та назву виробника. Саме від її якості залежить довговічність всіх рухомих механізмів. До них відносяться фіксатори, замки, петлі. Цей момент дуже важливий якщо вікна та двері з поворотним механізмом. Деякі компанії, з продажу вікон, пропонують саме на ці частини склопакетів гарантію від 6 місяців до року. Після монтажу варто ретельно перевірити роботу всіх механізмів.

Основні суперечки викликає профілі вікна через відмінності між матеріалами. Велика увага приділяється камері, що зберігає теплоізоляцію. Найпоширенішими є пластикові вікна. Вони звичні покупцеві, а так само довговічні. На ряду з ними компанії пропонують дерев'яні та алюмінієві. При установки профілю з дерева можна зіткнутися з проблемою швів після установки. Вони обробляються і фарбуються клієнтом самостійно. За ціною деякі з них порядком дорожче пластику. Все залежить від вибору матеріалу і його довговічності. Перевага їх у тому, що завдяки своє структурі, вони дихають і не запотівають зсередини. А в приміщенні відбувається постійна циркуляція повітря. Самим надійним і дорогим є алюмінієвий профіль. Він набагато надійніше Платик, міцніше. На них рідше зустрічаються заводські браки, які швидко виводять з ладу вікна і втрачають первинний вигляд. Цей метал практично не піддається корозії. Алюмінієві і дерев'яний профілі так само можуть бути покриті ламінатом, що зовні не відрізняється від пластику.

Установку склопакетів варто довіряти професійним монтажникам і установників. При якісній роботі не буде зазорів і щілин, з яких буде проходити холод. Компанія виробник надає гарантійне обслуговування і усунення всіх пошкоджень протягом усього терміну. Це дуже важливо, тому що вікна є довгостроковим придбанням.

в Вікна і двері Переглядів: 2771 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022