Facebook

Варіанти побудови і нюанси облицювання сходів

Споруда будинку це завжди масштабна і трудомістка робота, яка втягує в себе висококваліфікованих фахівців, архітекторів, дизайнерів та будівельників високого розряду. Одним з етапів побудови є спорудження парадних сходів. Її споруда не дуже проста, вона також ділиться на кілька етапів, в які входять підготовка майданчика, навісу і перила. Також потрібно враховувати в якому стилі буде побудований сам будинок, так як дизайн сходів необхідно витримати в такому ж стилі. Параметри сходи повинні відповідати розмірам будинку, а саме висотою ганку і розміром вхідних дверей.

Всі розміри залежать один від одного. Ширина сходів може також залежати від уподобань і бажань замовника. Споруда ганку залежить від того як буде відкриватися двері і якою вона буде мати розмір, також тут враховується як воно буде експлуатуватися. Ганок можна оформити квітами або кашпо, поставити лавку або крісло-гойдалку, в такому випадки ганок має бути більш просторим. Над вибором матеріалу, з якого буде будуватися сходи безсумнівно потрібно добре подумати, адже він повинен відповідати певним вимогою, таких як міцність, надійність і зносостійкість. Від деревини в такому випадки краще всього відмовитися, так як для такої експлуатації вона не дуже підходить. Сходи з дерева прослужить не довго, мало того деревина вважається пожежонебезпечною. Кращим варіантом в цій справі вважається залізобетон або ж залізо. З останнього може вийде вельми приваблива конструкція, якщо вона буде з кованими елементами.

При будівлі сходи потрібно ступені робити під невеликим нахилом, щоб уникнути збирання води. Поверхня самих ступенів найкраще зробити нековзною, можна покласти на них листи шорсткою матеріалу, або зробити відразу поверхня не гладкою.

Перила біля сходів повинні бути не тільки красивими, але і міцними. Від їх надійності залежить здоров'я близьких і рідних. При проектуванні сходів треба приділити особливу увагу саме поручнів, зробити їх надійними. Всі кріплення повинні бути сучасними і високотехнологічними, при роботі зі сходами треба бути дуже уважним.

Багато хто все ж вибирають деревину як будматеріал для сходів. Тоді потрібно обробити деревину спеціальними засобами для підвищення вологостійкості. Також необхідно потурбуватись про обробку деревини від комах, гниття і розсихання. Деревину потрібно покрити водовідштовхувальним лаком або пофарбувати в обраний заздалегідь колір. Потрібно своєчасно замінювати виходять з ладу елементи сходів, таким чином можна продовжити термін служби.

Сходи може бути побудована з будь-яких матеріалів, ними може стати і цегла, і штучний камінь. Який матеріал не був би обраний, запорукою довгої експлуатації та зберігання початкового зовнішнього вила завжди залишається належний догляд і вибір відповідних миючих засобів.

в Облицювання Переглядів: 2234 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020