Facebook

Вибір натяжної стелі

Все частіше в якості обробки для стелі вибирається натяжна стеля. Це й не дивно, адже його можна використовувати в будь-яких приміщеннях, вона відмінно виглядає, не потрібна попередня підготовка поверхні та ін. Та й вартість матеріалу не дуже висока. При грамотному виборі натяжної полотна ви можете різко змінити стиль в приміщеннях, і оформити кімнати більш жваво і цікаво. Але найчастіше для покупців головне питання - в ціні. Вона буде залежати від багатьох чинників, починаючи від типу полотна, закінчуючи виробником.

На які ж критерії вибору варто звертати увагу? Основних критеріїв небагато:

  • Якість матеріалу. Від цього буде залежати те, як довго прослужить вам нову стелю. Найбільш дешеві варіанти - китайська ПВХ плівка. А ось дорогими будуть європейські аналоги високої якості, виготовлені за міжнародними стандартами. Звичайно, краще на цьому не економити і вибрати моделі з 100% безпекою для вас;
  • Складність монтажу. Цей момент так само буде важливим для тих, хто хоче заощадити. Чим складніше технологія монтажу передбачається обраним полотном, тим дорожче вам обійдеться наймання працівників. Навіть якщо ви плануєте провести монтаж своїми силами, вам простіше буде справитися з більш легкої системою. Найчастіше вибір падає на користь гарпунною системи монтажу, адже вона дозволить при необхідності відремонтувати полотно, злити воду при затопленні зверху та ін .;
  • Виробник. Тут варто розуміти, що перевірені виробники з хорошою репутацією встановлюють розцінки на полотна по трохи завищеною ціною в рахунок якості та надійності. Крім того, кращі виробники і є такими завдяки виробництву полотен в ідеальних умовах на високоякісному обладнанні.

Пам'ятайте, кращий варіант заощадити - купити якісний продукт, а не дешевий. Ви можете придбати натяжные потолки в Липецке відмінної якості та за доступними цінами. Більшість виробників пропонує натяжні стелі самих різних розмірів, фактур і стилів оформлення. Виділяють такі полотна по фактурі:

  • матові,
  • глянцеві,
  • полуглянцевие.

Подивіться варіанти втілення таких полотен в інтер'єрі. Ваш вибір повинен припасти до душі всім членам сім'ї, так як він залишиться у вас надовго. Дамо раду: в невеликих приміщеннях, щоб не створити атмосферу бочки, варто встановлювати матові і тканинні варіанти, а ось великі кімнати цілком осилять глянець або полуглянцевие моделі.

в Облицювання Переглядів: 3549 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022