Facebook

Терасна дошка - підлогове покриття для відкритих просторів

Вибираючи матеріали для облаштування тераси, балкона або патіо, в першу чергу, слід приділити увагу підлоговому покриттю. Саме воно найбільше піддається агресивному впливу навколишнього середовища. Матеріал повинен бути стійкий до вологи, не вигоряти на сонці, витримувати низькі температури.

Звичайна деревина не витримає такого агресивного впливу. Ламінат або лінолеум не призначені для відкритих приміщень. Із сучасних матеріалів оптимальним вибором стане Терасна дошка - підлогове покриття, яке повністю відповідає вимогам, що пред'являються.

Види терасної дошки

Терасну дошку або декінг виробники пропонують здесь двох видів: з натуральної деревини та ДПК планок. Випускають оздоблювальний матеріал у вигляді дошки і плитки.

Для терасної дошки з дерева використовують тропічні породи дерев або нашу рідну модрину. Для ДПК планок розроблений спеціальний деревно-полімерний композит, який зберіг основні властивості натуральної деревини, але відрізняється високим ступенем стійкості до зношування і вогню. Фахівці вважають, що ДПК - матеріал більш практичний, але якщо господар цінує натуральність, то може пожертвувати його високими якісними характеристиками.

Переваги терасної дошки

Деревина, яка використовується для виготовлення терасної дошки, проходить спеціальну обробку. З неї видаляється зайва волога, в результаті чого підлогове покриття не розсихається при високій температурі, що не набухає при підвищеній вологості, переносить перепади температур від -40 ° С до + 70 ° С. Матеріал проходить протигрибкову обробку, що значно підвищує термін його експлуатації.

Декінг відрізняється благородним зовнішнім виглядом, який зберігається навіть при сильному механічному впливі, а виконати монтаж підлогового покриття зможе майстер з незначним досвідом цього виду робіт.

Говорячи про переваги терасної дошки, слід згадати і недоліки. Він у неї один - досить висока ціна, але висока якість покриття і тривалий термін експлуатації повністю компенсують понесені витрати.

Одного разу застеливши підлогу на терасі або балконі цим матеріалом, ви на десятки років забудете про необхідність проведення його ремонту.

в Будівельні матеріали Переглядів: 573 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 серпня 2020