Facebook

Як підібрати підходяще до дивана крісло, щоб не зіпсувати інтер'єр

Змішувати меблі не так вже й складно, головне - знати які комбінації існують. Як підібрати крісло до дивана? Про це Ви дізнаєтеся в нашій статті.

Як підібрати меблі відповідно стилю

Розглянемо основні дизайнерські течії і способи підібрати меблі для них в інтернет-магазині www.meblium.com.ua:

Ампір. Це стиль відрізняється своєю химерністю і розкішшю. Створений він був дизайнерами з Франції. Ампір також називають імперським стилем, багато в чому за рахунок того, що він з'явився в той час, коли Францією правил Наполеон I. З того часу і донині такий стиль використовують для створення помпезного інтер'єру. У ньому часто застосовують єгипетські і античні образи. Якщо Ваш диван виконаний саме в такому стилі, то відмінну пару йому складуть крісла в класичному і готичному стилях. Класика любить симетрію, тому доречно розташовувати меблі використовуючи цей метод. Для створення цікавого поєднання можна додати крісло в стилі мінімалізм. Щоб вибір меблів був вдалим, не забудьте про гармонійному поєднанні кольорів оббивки.

Мінімалізм. Цей стиль дуже далекий від надмірної помпезності. Кожна деталь інтер'єру повинна мати своє функціональне призначення. Диван має механізм трансформації і приховує нішу для білизни, а підлокітники крісел можуть перетворюватися в столики. Для створення гармонії софу краще доповнити кріслом в будь-якому з сучасних стилів, таких як хай-тек або еклектика. Якщо хочете додати контрастів, то для цього можна використовувати класику. Головне правило мінімалізму - це відсутність зайвих декоративних елементів, меблі також повинна йому відповідати.

Модерн. У такому стилі переважає наявність плавних ліній і вишуканих деталей. З модерном добре поєднується класика. Серед колірної гами використовують природні відтінки, але також допустимі і вкраплення яскравих кольорів.

Хай тек. Високі технології - це те, що уособлює даний стиль. М'які меблі не повинна мати ніяких декоративних елементів. Для хай-тек характерне використання штучних матеріалів, дзеркальних відображень і суворих обрисів. Цей стиль буде відмінно поєднуватися з мінімалізмом, його також можна непогано доповнити елементами модерну.

Таким чином відбувається гармонійне змішання стилів. Існують і інші способи комбінування меблів. Про них ми розглянемо нижче.

в Меблі Переглядів: 461 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 17 січня 2019