Facebook

Яку декоративну штукатурку вибрати для оформлення інтер'єру

Ще кілька років тому оштукатурювання стін у нас використовувалося тільки з метою їх вирівнювання і підготовки до подальшої обробки. Разом з тим, сьогодні оштукатурювання має зовсім інший сенс і використовується для створення на поверхні унікального фактурного малюнка.

Сучасна декоративна штукатурка, що застосовується для оформлення інтер'єрів, класифікується в залежності від різних критеріїв: способу нанесення, наповнювача або сполучній елементу.

Як правило, в якості наповнювачів використовуються синтетичні гранули, кам'яна крихта або целюлозні і нейлонові волокна. При цьому найкращою вважається Ирком штукатурка декоративная роль наповнювача, в якій грає саме кам'яна крихта.

У тому випадку якщо ви вирішили купити декоративну штукатурку, але ще не визначилися з вибором, слід знати про особливості, переваги і недоліки пропонованих будівельним ринком матеріалів.

Так мінеральна штукатурка, має широкий спектр застосування і проста в приготуванні. Одним з її головних переваг є низька вартість. Якщо ж говорити про недоліки, то вона схильна до впливу вібрацій, тому цей матеріал краще не використовувати поблизу від залізниць або жвавих автострад.

Більш міцною вважається силікатна декоративна штукатурка okoloremonta.ua/dekorativnaya-shtukaturka. Основною перевагою цього матеріалу є створення поверхні, не притягає бруд.

Що стосується універсальності, то одним з таких складів є акрилова штукатурка, яка використовується як всередині будівель, так і для оформлення їх фасадів. Крім того, цей вид штукатурки може використовуватися у вологих приміщеннях або місцях де можливі значні перепади температур.

Роблячи вибір декоративної штукатурки для внутрішньої обробки потрібно врахувати, що саме склади на основі водної дисперсії акрилових смол менш вимогливі до підготовки підстави і в рази швидше сохнуть, що серйозно полегшує проведення ремонтно-оздоблювальних робіт.

Найбільш дорогою вважається силіконова штукатурка. Що стосується її переваг, то це в першу чергу висока пластичність, що дозволяє виконувати оздоблювальні роботи навіть новачкам.

Загалом, вибираючи декоративну штукатурку для оформлення інтер'єру потрібно враховувати особливості поверхні, що відбувається, вартість матеріалу та характеристики приміщення.

в Облицювання Переглядів: 829 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 22 червня 2021