Facebook

Вибір котла для системи опалення в приватному будинку

Самостійний вибір котла - найбільш відповідальне завдання, так як на цьому етапі треба буде розв'язати, яке паливо буде використовуватися в опалювальній системі. Самий економічний варіант - газові котли, адже природний газ дешевше вугілля, гасу або дизеля, електроенергії. У разі якщо підключення до магістрального газопроводу можливо, найкраще зупинятися саме на цьому варіанті джерела тепла.

Тип котла безпосередньо впливає і на обсяг робіт при проводці системи опалення своїми руками. Використовуючи пристрій на рідкому або твердому паливі, обов'язково обладнується і димар.

Вас можуть також зацікавити котлы протерм сайт, які ви можете придбати за вигідною ціною.

Ще один важливий момент - тип теплоносія. У більшості випадків для систем опалення в приватних будинках застосовують воду чи рідину, що не - антифриз. Останній варіант нехай і більш витратний, але ідеально підійде у випадках, коли опалювальна система довгий час працює без нагляду. Навіть при аварійній ситуації і відключенні котла в зимову пору, замерзання антифризу і, як наслідок, розриву труб не відбудеться.

Сьогодні на ринку присутні котли різних моделей, що розрізняються своєю функціональністю. У більш дорогих моделях такі додаткові елементи, як насос фільтр, група безпеки, слив, розширювальний бак вже вбудовані. Це означає, що не доведеться витрачати час на самостійний їх монтаж.

Устаткування котельні - особлива тема. Вимоги до приміщення залежать від типів котлів. Найбільш суворі пред'являються до газових, але докладніше поговоримо про вимоги до котелень в статті «обладнання котельні».

в Обладнання Переглядів: 3242 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023