Facebook

Особливості швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Сучасний темп розвитку промисловості не дозволяє витрачати багато часу, ресурсів і будівельних матеріалів на зведення необхідних для виробництва будинків і споруд. Тому найоптимальнішим варіантом організації бізнесу практично в будь-якому варіанті є технологія швидкого зведення будівель з готових металоконструкцій.

При цьому основні елементи - фрагменти каркаса з металевих балок, швелера або профілю, а також стін і стель панелі виготовляються в цехах в заводських умовах. Доставка готових елементів на будівельний майданчик здійснюється, як правило, автомобільним або залізничним транспортом.

Після розвантаження монтується каркас будівлі з готових елементів. Далі в залежності від проекту встановлюються стінові і стельові панелі або виробляється обшивка металевим профілем всього периметра будівлі.

Переваги будівель з металоконструкцій

Технологія будівництва ангарів, складів, ферм, офісних і допоміжних будівель із заздалегідь виготовлених елементів дозволяє істотно скоротити терміни реалізації робочого проекту. При цьому легкість конструкцій дозволяє обійтися без пристрою глибоких і масивних фундаментів, а при невеликих розмірах будови його можна ставити прямо на рівну площадку без фундаменту.

Застосування сучасних матеріалів для стінових панелей дозволяє використовувати быстровозводимые здания з металоконструкцій в різних кліматичних умовах - як у південних областях (до + 600С), так і на вічній мерзлоті (до 500С). При цьому є можливість не тільки дотримуватися всіх вимог промислової безпеки, але і організувати унікальний мікроклімат в будові по заданих параметрах.

в Все для дому Переглядів: 3029 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023