Facebook

Нові технології. Будинки з профільованого бруса

Брус давно використовується в будівництві як ідеальний будматеріал для зведення будинків. Будівництво будинків з бруса, з впровадженням нових технологій по виготовленню будівельних матеріалів з дерева, зазнало істотних змін. Інновації дозволяють випускати такий сучасний і зручний будівельний матеріал як профільований брус. Сьогодні він є матеріалом, що користуються постійним попитом як серед будівельників, так і серед замовників.

Зведення будинків з профільованого бруса володіє масою переваг. У першу чергу це екологічно чистий будівельний матеріал. При виробництві брус не склеюється як звичайний брус. Він виготовляється тільки з 100 процентного масиву деревини.

Такий брус - це, насамперед точна форма і розміри. Система «шип-паз» економить масу часу, так необхідної в будівництві. Швидкість зведення будинків прискорюється в рази. Профільований брус є практичним і технологічним будівельним матеріалом. Він ідеально підходить для будівництва дачі або котеджу.

Будинок, побудований з профільованого бруса, не вимагає додаткової обшивки. Стіни будинку стійкі до атмосферних опадів і холодним вітрам. Дощова вода не проникає в межвенцовие шви, що надалі зупиняє утворення цвілі і різних вогнищ гниття. Таким чином, зберігаються теплоізоляційні властивості стін будинку.

На стінах будинку збирається менше пилу в порівнянні з будинками з колод. Після усадки стіни не вимагають додаткового конопачіванія. Профільований брус менше деформується в порівнянні зі звичайним брусом. На ньому утворюється менше тріщин в порівнянні з оциліндрованої колоди.

При обшивці будинку будівельникам не будуть заважати кутові «випуски», так як такий будинок, на відміну від будинку з колод, не вимагає їх влаштування. Поверхня стін на етапі будівництва легше піддається подшліфовкі в порівнянні зі стінами з колод.

Профільований брус дуже вдало поєднується з каркасними перегородками. Такі перегородки зазвичай обшиваються імітацією бруса. Їх вигляд практично не відрізнити від перегородок, виконаних з масиву профільованого бруса. Таким чином, замовник може істотно заощадити на зведенні перегородок з масиву, що не завдавши шкоди естетичному вигляду будинку.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1827 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019