Facebook

Вибір якісного змішувача для ванної

Змішувачі для ванної стають все досконалішими. Вони не тільки відповідають за якісну подачу води, але і легко можуть стати частиною будь-якого інтер'єру. Їх вибір різноманітний, і підібрати потрібну модель самостійно стає все складніше. Але процес вибору можна спростити, якщо прислухатися до порад фахівців.

Які різновиди змішувачів існують?

Перед тим, як купить смеситель в ванную, треба визначитися з видом змішувача, який найкраще підійде для ванної. Класифікується дана продукція за різними параметрами. Вони можуть відрізнятися за способом монтажу, як горизонтальні і вертикальні. Тут вибір залежить від того, як розташований трубопровід у ванній кімнаті. Можуть відрізнятися вони і за конструктивними особливостями, бувають:

  • • термостатичні;
  • • вентильні;
  • • важільні;
  • • безконтактні.

Перший тип цікавий тим, що здатний підтримувати постійну температуру, задану користувачем. Вентильний тип звичний всім, має 2 ручки для поділу води на гарячу і холодну. У одноважільних моделях регуляція води здійснюється одним важелем. Це практично, особливо якщо руки брудні, і не хочеться бруднити змішувач. До того ж це дуже зручно. Безконтактні спрацьовують без дотику, наприклад, при наближенні рук до мийки.
відповідний матеріал

Крім типу змішувача, треба звернути увагу і на матеріал, що використовувався при його виготовленні. Найкраще, якщо це буде латунь. Вона не боїться механічних впливів, корозії, має відмінний зовнішній вигляд. Особливо красива латунь хромована. Крім того, вона не є небезпечною для здоров'я, екологічно чиста. Але головні її характеристики - висока міцність і гігієнічність.
Додаткові компоненти, такі як ручки, лійки, найчастіше виготовляються з інших матеріалів. Для цього застосовуються синтетичні матеріали. У дорогих моделях можливе використання бронзи і дорогоцінних матеріалів, проводиться позолочені або покриті корпусу змішувача. Для декоративних цілей прийнятно використання самих різних металів. Природно, такі моделі обійдуться дорожче, але для тих, хто не обмежений у коштах, таке рішення буде вірним.

Корисні поради

Для економії на споживанні води підійдуть одні важелі моделі з режимом економ. Регулювання важеля здійснюється за двома сходами. Тобто завжди можна переключитися з економного режиму на режим з подачею максимального напору. Чимале значення при підборі змішувача для ванного приміщення має бренд: чим він відоміший, тим краще буде якість. А значить, змішувач прослужить довше, його робота буде більш стабільною.

Якщо змішувач підбирається для ванної, то треба звернути увагу і на шланг душа. Він може являти собою пластикову або гумову трубу з гнучкою оболонкою, яка виготовлена ​​з гофрованої латуні. Є моделі, виготовлені з пластику, армовані спиралевидной дротом, але вони швидко втрачають форму при перекручуванні, та й високою якістю не відрізняються. Не варто економити на подібних важливих елементах, як і на самому змішувачі. Від цього залежить його довговічність, функціональність і якість роботи.

в Сантехніка Переглядів: 2894 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 27 травня 2020