Facebook

Технології широкоформатного друку

При виробництві рекламної продукції великих форматів використовуються спеціальні широкоформатні принтери - плоттери. Вони дозволяють переносити зображення на рулонні і листові матеріали різних розмірів. Так народжуються яскраві і привабливі банери, розтяжки, вивіски і брандмауери. Процес широкоформатного друку складається з декількох послідовних етапів: створення макета, перенесення зображення, постпечатной обробки і підготовки до установки. Розглянемо кожен з них більш детально.

Підготовка дизайн-макета

Все починається з ідеї, на основі якої створюються перші начерки. Згодом рекламне повідомлення знаходить форму - колір, композицію, текст. Всі ці деталі продумуються ще на додрукарської стадії. Результат роботи - файл, відповідний технічним вимогам і придатний для передачі в друк. Головне, правильно вибрати розмір з урахуванням цілей використання продукції і роздільної здатності устаткування. При створенні зовнішньої реклами цілком достатньо 360-720 dpi. Особливість широкоформатного друку полягає в тому, що не потрібно прагнути до максимальної щільності точок і ось чому:

Друзі сайту: на сторінці www.printfactory.com.ua/pechat-bannerov/ ви можете замовити широкоформатний друк на банері за доступними цінами.

По-перше, роздільність не є синонімом якості, оскільки існують і інші параметри, які не менш важливо враховувати, наприклад, розташування точок, тип чорнила та інші моменти.

По-друге, зовнішня реклама передбачає перегляд з відстані, тому точки повинні бути великими і яскравими, а, значить, їх буде менше, ніж, наприклад, при друку фотографій. І це тільки на краще.

Технологія широкоформатного друку

Рулон з банерної тканиною, плівкою або інший основою встановлюється в плоттер. Фарба заливається в спеціальні відсіки, файл ріпуется в формат, зрозумілий для обраної машини.

Комп'ютер передає зображення на плоттер, які друкують головки починають рухатися поперек рулону, переводячи отриману картинку на носій.

Поздовжнє переміщення рулону відбувається автоматично відповідно до кроку зображення. Чим вище швидкість друку, тим швидше рухається полотно.

Розмір і щільності точок залежать від розташування і розміру друкованих головок. Чим менше отвори, з яких виходять чорнило, тим менше будуть точки і навпаки. Система подачі може бути розрахована на 4 типи чорнила і більш, в стандартний набір завжди входять базові кольори: yellow, cyant, magenta, black.

Технологія широкоформатного друку передбачає застосування рулонних і листових матеріалів великої ширини. В якості основи може використовуватися банерна тканина, папір, плівка і інші полотна. Вибір переважно залежить від місця установки і необхідного терміну експлуатації. При друку застосовуються як УФ-отверждаемие чорнило, так і сольвентні і менш токсичні екосольвентні.

в Все для дому Переглядів: 2502 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020