Facebook

Вибір гідромасажних ванн

Після напруженого трудового дня кращим способом зняти втому є гідромасажна ванна. Існують різні моделі ванн, які можна вибрати за своїми особистими уподобаннями і гаманцю. Як не помилитися у виборі, на що загострити увагу, розповість ця стаття.

Завдяки чому здійснюється гідромасаж

Гідромасажні ванни виконують як водний, так і повітряний масаж. Різноманітність масажних програм забезпечується великою кількістю форсунок, різних за типом і розміром. Вони розміщуються на стінках ванни, кількість варіюється від 2 (простий варіант гідромасажних ванн) до 80 і більше.

Аеромасажні форсунки насичують воду ванни киснем. Повітряний - це більш ніжний масаж, ніж водний. Регульовані форсунки дозволяють підбирати кут і силу напору води і повітря індивідуально.

Потоки повітря і води в форсунки подає спеціальний насос, що працює від мотора. У звичайних моделях гідромасажних ванн встановлений двигун, що має потужність 700-800 Вт Ванни з потужністю двигуна близько 1500 Вт - це моделі з безліччю форсунок і варіантів масажу.

До речі, на сторінці http://santehsvit.com/category/gidromassazhnye_vanny/ можна підібрати чудові гідромасажні ванни для свого дому відмінної якості для дому!

Управління різними процесами гідромасажною ванни здійснюється пультом управління на борту ванни. Крім цього, управляти можна і дистанційно.

Гідромасажні ванни можуть бути оснащені:

  • Силіконовими підголовниками і підлокітниками
  • Ручками
  • Сходинками
  • Полотенцетримачем та ін.

Водні процедури, якими забезпечує гідромасажна ванна, відмінно масажують м'язи, допомагають впоратися з втомою та стресом.

Матеріал виготовлення гідромасажних ванн

Гідромасажні ванни виготовляють з різних матеріалів, зокрема це може бути:

  • Акрил
  • Чавун
  • Сталь.

Акрилові ванни найбільш затребувані і популярні. Завдяки властивостям матеріалу створюються різні по конфігурації моделі ванн з великою кількістю монтованих в них масажних форсунок. Акрилові ванни легкі і міцні, при необхідності їх можна легко відреставрувати. Вода в таких ваннах остигає досить повільно, це є незаперечним плюсом при виборі.

Ванни з чавуну - це сантехніка, що має значну вагу. Так як чавун погано піддається обробці, то ванни з даного матеріалу не мають такого розмаїття форм і розмірів, як з акрилу. Відновити відколи на ванні, отримані за час її експлуатації, практично не можливо. Цей факт є істотним недоліком, що необхідно враховувати при виборі ванн. Але чавунні ванни, безсумнівно, мають і свої плюси: вони дешевші акрилових.

Самий економічний варіант - це сталеві ванни, оснащені гідромасажним обладнанням. Вони поступаються у вазі ваннам з чавуну, але перевершують акрилові. Сталеві ванни досить міцні. Вони різноманітні за розмірами і конфігурації. Але, в той же час, сталеві ванни не в усьому мають позитивні характеристики. Зокрема вони недостатньо забезпечують шумо- і теплоізоляцію. Крім того, емальоване покриття сталевих ванн досить ніжне.

Для довгого терміну служби гідромасажної ванни необхідно не тільки дбайливе ставлення, але і спеціальний догляд за нею. Наприклад, установка системи фільтрації для очищення води.

Важливо пам'ятати, що використання шампунів, мила і інших пінних засобів, при працюючих форсунках, суворо забороняється. Це неминуче призведе до їх засмічення і поломки.

в Сантехніка Переглядів: 3310 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022