Facebook

Вибір фарби для стін

Для кожної людини властиве прагнення поліпшувати умови свого життя, яке виражається не тільки в облаштуванні комфортного житла, а й його обробці. Бажаючи зробити своє житло красивим і затишним, важливо знати, як пофарбувати стіни в кімнаті. Для цього пропонуємо ознайомитися з основними хитрощами, які допоможуть перетворити свій будинок, отримавши в результаті якісний ремонт і чудовий естетичний ефект.

Підготовка та планування

В першу чергу, приступаючи до ремонту або обробки, важливо визначитися, в який колір пофарбувати кімнату і яку фарбу при цьому застосовувати.

Вибираємо відповідний тип фарби

Особлива увага приділяється вибору і придбання фарбувального складу для запланованого фронту робіт. Справа в тому, що у кожного приміщення в будинку є своє призначення. Отже, фарбувальний склад повинен підбиратися з урахуванням цього моменту. Правильно підібрана фарба для стін і розрахунок оптимальної кількості необхідної суміші визначає якість, довговічність майбутнього покриття, а також витрати праці і часу.

Для проведення інтер'єрних оздоблювальних робіт відповідними вважаються фарби на водній основі (водоемульсіронние). Такі склади не токсичні, вони не мають «відлякує» запаху і відрізняються пожежонебезпекою. Крім цього, водоемульсійні фарбувальні склади дуже практичні в застосуванні і швидко висихають, а головне - вони універсальні. Наноситися такі фарбувальні склади можуть на поверхні практично будь-яких типів - дерево і ДСП плити, бетон, камінь, штукатурка, та ін. Не рекомендуються водоемульсійні склади лише до застосування по металевим виробам/конструкцій і підстав, раніше пофарбованим глянсовою фарбою.

Після нанесення, висохлий шар водоемульсійної фарбувальної суміші утворює міцну плівку, якій притаманні такі якості, як:

  • · Стійкість до вологи;
  • · Стійкість до забруднень;
  • · Паропроникність;
  • · Повітропроникність.

Якщо говорити про те, якою фарбою пофарбувати ванну кімнату або стіни на кухні, то для цього виду оздоблювальних робіт підійдуть фарбувальні суміші іншого призначення. Для поверхонь, які експлуатуються в умовах підвищеної вологості або схильні до інтенсивного забруднення, підходящою вважається олійна фарба. Це дуже доступний аналог дорогим покриттям. Масляні склади також практичні в застосуванні, як і водоемульсійні. Однак, на відміну від останніх, фарби масляні значно подовжують термін служби поверхонь. Стіни, оброблені подібними лакофарбовими сумішами, годі й перефарбовувати протягом 7-8 років.

Зараз на ринку буд-товарів також часто зустрічається фактурна фарба. Ці суміші призначені для втілення різноманітних фактурних дизайнів всередині приміщення, якщо вас не влаштовують класичні декоративні штукатурки. З їх допомогою поверхні можна надати певну структуру, що дозволяє створювати дуже цікаві ефекти в інтер'єрі. Поверх такі суміші після висихання можуть додатково фарбуватися, якщо це необхідно для реалізації дизайнерського проекту. Великий «плюс» в застосуванні таких складів - вони не вимагають додаткової попередньої підготовки поверхні перед обробкою.

Акрилові фарби - не менш поширений «продукт» в сфері оздоблювальних матеріалів. Ці склади відрізняються своєю універсальністю, так як можуть наноситися на матеріали будь-яких різновидів (крім металевих). Дуже добре справляються такі суміші із захистом поверхонь в складних експлуатаційних умовах (підвищена вологість). Тому часто акрилові фарбувальні склади використовують і для оздоблення стін у ванних кімнатах.

Ще один вид лакофарбових матеріалів - латексні фарби. Вони підходять для застосування на поверхнях, із високою вологістю. Такі склади виділяють серед іншої продукції їх переваги - зносостійкість, водонепроникність.

в Все для дому Переглядів: 2746 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 25 вересня 2020