Facebook

Різновиди умивальників для ванної кімнати

При облаштуванні сантехнікою ванної кімнати, є невелика складність в тому, який же вибрати умивальник? Щоб з упевненістю зробити правильний вибір, важливо знати всі різновиди умивальників.

До речі, на сайті фемелі-ок ви можете придбати якісні умивальники для своєї оселі за доступними цінами.

Для того щоб встановити умивальник у ванну, є кілька категорій, за якими необхідно бути обізнаним. Технічні характеристики, функціональність - головні складові правильного вибору умивальників.

Технічні характеристики деяких видів

Найбільш поширеним є умивальник-тюльпан «Ардо», згідно з технічними характеристиками він володіє довжиною в 510 мм, шириною в 605 мм і висотою в 930 мм. Виготовляється з фаянсу, володіє хімічною і термічною стійкістю. Наприклад, умивальник для ванної на меблі «Дре». Він набагато нижче попередника (висота становить 225 мм, ширина - 515 мм і довжина - 1000 мм), виготовляється з фаянсу (екологічно чистого матеріалу). Цей умивальник хороший тим, що дуже стійкий до кислот. Також цікавим варіантом для інтер'єру є умивальник на п'єдесталі «Елеганс» - довжиною в 600 мм, висотою в 790 мм, шириною в 490 мм. Виготовляється з фаянсу, в окремих виробах є отвір під змішувач, а в інших немає.

Види умивальників і інтер'єр

Умивальник в ванну кімнату повинен підбиратися не тільки виходячи з зовнішнього вигляду, але і відповідати технічним характеристикам. Перш ніж вибирати рукомийник, важливо оцінити параметри ванної кімнати. Якщо вона невеликих розмірів, тоді важливо віддавати перевагу навісним моделям. З огляду на висоту, довжину і ширину можна зробити приблизний розрахунок, що і як буде монтуватися, які меблі додатково можна облаштувати і які додаткові кошти з гігієни можна встановити.

В інтер'єрі важливо підбирати умивальник і ванну спільно, щоб вони доповнювали один одного, були виготовлені з одного матеріалу. Якщо є можливість, можна купити рукомийник з мармуру, каменю або іншого дорогого матеріалу. Така сантехніка підкреслить фінансовий достаток господарів. Навіть якщо умивальник буде з фаянсу або кераміки, це теж добре. Він прослужить довгий час і красиво виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. Не секрет, що на ринку можна зустріти рукомийники різних кольорів, крім білого можна купити рукомийник синього, чорного і інших кольорів. Для інтер'єру - це буде відмінним дизайнерським рішенням.

в Сантехніка Переглядів: 5547 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022