Facebook

Вібратори по бетону

Глибинний вібратор для бетону - це пристрій, який застосовують під час створення будь-яких бетонних і залізобетонних блоків, для якісного ущільнення бетону під час монолітного будівництва.

 

Устаткування дозволяє істотно збільшити продуктивність роботи робочої сили, дає можливість за короткий період побудувати будівлі різної складності і форм.

Робота глибинного вібратора по бетону

При роботі з таким вібратором слід занурити в бетонну суміш встановлену на обладнанні вібробулави. Діаметр такої вібробулави може бути від 25 до 100 мм. Діаметр вібробулави підбирається в залежності від наявної форми з бетоном, ступеня армування бетону.

Після занурення вібробулави створює механічні коливання, які розріджують суміш і дозволяють їй рівномірно розподілиться по об'єму форми.

При зшиванні свіжих шарів бетону, потрібно занурювати глубинный вибратор для бетона з діаметром не менше 100 мм в попередній шар. Так, ви отримаєте міцну зв'язку між різними верствами бетону, при цьому поява тріщин, руйнування структури бетону практично виключені. Під час виробництва залізобетонних конструкцій вібратор дозволить рівномірно розподілити суміш між арматурою і поверхнею.

Для ефективного використання вібратора по бетону слід чітко визначити зону дії пристрою, вибрати відповідний діаметр вібробулави. Зона дії вібратора визначається діаметром булави, помноженої на 10. Наприклад, коли використовувати вібратор з малою потужністю, при зануренні швидкість обертання значно знизиться і зона дії зменшиться. Це призведе до втрати якості і зниження продуктивності.

в Обладнання Переглядів: 2464 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 березня 2019