Facebook

Утеплення фасаду будинків

У цій статті я б хотів поговорити про утеплення фасадів, так як послуга в наш час користується особливою популярністю і необхідністю. Обумовлено це економією бюджету на комунальні послуги, як правило, в зимовий період. Тому забудьте про необхідність включати обігрівальні прилади! Безумовно, власники квартир і приватних будинків відмінно знають, наскільки актуальним є питання по утепленню фасадів.

 

Сучасні матеріали для утеплення фасадів дозволяють добитися ефекту мікро вентиляції, за рахунок цього будинки не схильні до впливу вологи. Важливо знати, що утеплення фасадів, повинно проводитися з чітким дотриманням екологічних правил і пожежної безпеки.

Найчастіше експерти радять утеплювати будинок полістиролом, так як про це матеріалі, багато людей залишають тільки позитивні відгуки. Стіни вдома не прогріваються влітку і не промерзають в зимовий час. Так само варто знати, що у даного матеріалу висока вартість. Ну а тепер про інших матеріалах, які можуть бути використані для утеплення фасаду.

Види матеріалів для утеплення фасадів

Пінополістирол. Цей матеріал наповнений газом. Гранули матеріалу нагріваються і збільшуються в обсязі. Як правило, чим вище щільність, тим він міцніше. Матеріал зміцнюється двома способами: на основу або за допомогою спеціальних дюбелів. Як правило, для зміцнення плити потрібно не менше 5 дюбелів. Варто знати що, при дотриманні температурного режиму, фасад не піде по тріщинах.

Так само не варто наносити клей по всій плиті, так як вона стане важче. Обов'язково потрібно встановити цокольний профіль. Стандартна товщина плит повинна становити не менше 50 мм. Важливо розуміти, що для досягнення максимального ефекту утеплення, це питання потрібно довірити справжнім майстрам цієї справи. Так само я б хотів виділити основні переваги:

  • тривалий термін служби;
  • плити легко монтуються і обробляються;
  • безпечний матеріал для здоров'я людини і навколишнього середовища;
  • пожежобезпечний і екологічно чистий матеріал;
  • відмінна звукоізоляція і теплоізоляція будови.

Пінопласт - http://dnplast.dp.ua/catalog/penoplast/. Даний матеріал характеризується малою вагою, і простим кріпленням. Пінопласт не вимагає додаткової гідроізоляції, і не піддається гниттю. Пінопласт вважається одним з найпопулярніших матеріалів для утеплення фасадів. Як правило, мета утеплення фасаду - це скорочення обміну тепла будинку з вулицею. Варто знати, що перед початком робіт по утепленню, необхідно підготувати певну кількість аркушів. Так само можна використовувати пінополістирол, але я б не радив утеплювати цим матеріалом високотемпературні трубопроводи.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2711 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 14 грудня 2019