Facebook

Шафи для одягу металеві: призначення і переваги

Металеві шафи використовуються, щоб забезпечити збереження особистих речей співробітників, робочих на виробничих підприємствах, заводах, складах - там, де робочий процес неможливо виконувати без спецодягу. У таких приміщеннях недоцільно використовувати дерев'яні шафи, оскільки це може порушити техніку безпеки, що спровокує пожежа.

Надійні металеві шафи для одягу попереджають не тільки виникнення пожежонебезпечної ситуації, але також залишають в цілості особисті речі співробітників. Безпека в цьому випадку забезпечується за рахунок вбудованих індивідуальних замків.

Основні переваги

Крім зовнішньої безпеки, меблі для зберігання речей має ряд інших переваг:

Зручність і практичність. Підійде для установки в будь-якому вигляді приміщення: від офісу до металопрокатного заводу і сільськогосподарських угідь. Рівень вологості не вплине ні на зовнішній вигляд, ні на функціональність.

Простий догляд. За цими меблями практично не потрібно стежити. Якщо виникнуть будь-які пошкодження, досить просто замінити покриття.

Легке транспортування. На відміну від офісних дерев'яних гарнітурів, металеві зроблені з тонких, легких пластин, тому вага такого виробу нижче. Значить, переїзд в інше місце не складе великих труднощів.

Швидкий ремонт. Всі деталі та фурнітура легкозмінним. Тому ремонт цього виробу буде простим.

Можна купувати шафи металеві для одягу оптом чи вроздріб на сайті http://ssk.ua/product/metallicheskie-shkafy-dlya-odezhdy-112.

Класифікація

Шафи для речей поділяються на два типи: модульні і цельносваренние. До модульним можна приєднати кілька секцій, якщо це буде необхідно. Наприклад, при збільшенні робочих місць, а, отже, спецодягу для працівників. Цельносваренние - прості зовні, а також не вимагають спеціальних витрат на установку в приміщенні.

Меблі для спецодягу має замки простої конструкції, захист яких можна збільшити. Завдяки вбудованій системі вентиляції, одяг і особисті речі працівників будуть захищені від вологих або сухих умовах. Для робочих об'єктів з вологістю вище середнього роблять на замовлення спеціальні меблі, які не чутливу до вологості. Поверхня таких виробів покрита складом, який допомагає захищати метал від вологи та інших пошкоджень.

Крім цього, ви можете придбати якісні поличкові стелажі за вигідними цінами вже сьогодні.

Різні види меблів для зберігання одягу використовуються не тільки у виробничих та офісних приміщеннях. Їх також можна зустріти в магазинах, в шкільних роздягальнях, спортивних залах і басейнах.

в Меблі Переглядів: 2766 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 22 липня 2019