Facebook

Вибір ламінату для дому

Одним з найпопулярніших і затребуваних підлогових покриттів сьогодні є ламінат. Такі підлоги прості в укладанні, безпечні в експлуатації, довговічні і надійні. Підібрати варіанти можна для будь-якого приміщення. Доступна вартість - важлива перевага цього виду обробки. Цей варіант обійдеться дешевше, ніж інженерна дошка, масив або паркет, то є інші натуральні підлогові покриття. Дозволити собі купити ламінат можуть люди з будь-яким достатком. Для всіх варіантів житлових приміщень він вважається оптимальним вибором.

Плануючи покупку, слід визначити кількість необхідного матеріалу і бюджет. Рекомендується закупити приблизно на десять-п'ятнадцять відсотків більше матеріалу, ніж показують розрахунки. Необхідно це не стільки для того, щоб мінімізувати ризик закупівлі меншої кількості ламінату, скільки ля того, щоб під час експлуатації можна було провести ремонтні роботи. Пол можна привести в порядок, якщо замінити на цілу пошкоджену панель.

Від натуральної деревини якісний ламінат від my-floor.com.ua/laminat відрізняється зовні незначно. Більш того, на дотик він також нагадує дошки. Для тварин і здоров'я людини такі підлоги є абсолютно безпечними, неприємних і небезпечних хімічних запахів вони не виділяють. Чадний газ під час пожежі не виділяється з якісного ламінату, горіння він не підтримує і не плавиться. Доглядати за таким підлогою вкрай просто, що для власників домашніх тварин і сімей з дітьми є важливим. Досить просто час від часу протирати підлогу змоченою у воді і віджатою ганчіркою.

Заздалегідь слід визначити необхідний клас зносостійкості матеріалу. 31 і 32 рекомендують купувати для звичайних квартир. Комерційні приміщення обробляють ламінатом від My Floor більш високого класу. По довговічності і іншим характеристикам в побутових умовах вони відрізнятися практично не будуть. 33 клас можна придбати в тому випадку, якщо підлогове покриття хочеться зробити максимально довговічним, однак багато експертів схиляються, що це буде марною тратою коштів, так як результат вийде однаковий, а обійдеться такий матеріал дорожче.

Товщина покриття - важливий параметр, на який потрібно обов'язково звернути свою увагу. Товщина сучасних панелей ламінату зазвичай становить від семи до дванадцяти міліметрів. Інші варіанти також зустрічаються, проте в стандарти вони не вписуються, тому розглядати їх не варто.

в Все для дому Переглядів: 373 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019