Facebook

Проектування систем холодопостачання

Холодопостачання - це виробництво холоду і його постачальника до споживача. Споживачем (абонентом) може бути припливна установка, фанкойли, а також інше холодопотребляющее обладнання. Для виробництва холоду застосовуються холодильні машини (чиллери). Чиллер - це водоохолоджувальні парокомпресійна холодильна машина. Залежно від способу охолодження конденсатора бувають чиллери з повітряним охолодженням і з водяним. Найбільше застосування мають чиллери з повітряним охолодженням, коли тепло від конденсатора віддаляється за допомогою обдуває його повітря. Для охолодження конденсатора водою необхідне джерело холодної води з околонулевой температурою.

За крупності чиллери бувають моноблочні та з виносним компресорно-конденсаторним блоком. У моноблочною виконанні всі елементи чиллера знаходяться в одному блоці. Виносне виконання, коли компресорно-конденсатор блок знаходиться на вулиці, а випарник знаходиться в теплому приміщенні, дозволяє заливати в систему холодоснабжение звичайну очищену воду, не боячись, що взимку вона замерзне.

По розташуванню насосів, баків та іншої обв'язки чілерів, поділяються на чиллери з вбудованим гідравлічним модулем і без гідравлічного модуля.

За типом вживаного компресора чиллери (залежно від продуктивності) підрозділяються на чиллери со:

  • спіральними компресорами (для малої і середньої потужностей),
  • Одногвинтові компресорами (для середньої і великої потужностей),
  • двухвінтових компресорами (для середньої потужності),
  • герметичними поршневими компресорами (для малої потужності),
  • напівгерметичними поршневими компресорами (для середньої потужності).

Чиллери випускаються в двох виконаннях: працюють тільки на холод і чиллери, що працюють як на холод, так і як тепловий насос.
Розібратися з тим, яка холодильна машина потрібна у вашому випадку, допоможуть проектувальники. Складність системи холодопостачання від фреонових VRV-систем полягає в тому, що у разі холодопостачання необхідна повна гідравлічна обв'язка, що включає в себе насоси, акумулюючі баки, розширювальні баки, в залежності від обсягу системи трубопроводів, яку обслуговує чиллер, та інше обладнання. Якщо провести аналогії з системою опалення, то проектування холодопостачання - це свого роду проектування індивідуального теплового пункту (ІТП).

Для розробки проекту холодопостачання необхідно:

  • технічне завдання, в якому відображаються всі вимоги до системи холодопостачання: в який час року ви хочете використовувати систему, де є можливість встановити обладнання і т.д. (наші проектувальники допоможуть Вам скласти грамотне технічне завдання);
  • архітектурні креслення (плани поверхів).
  • дані про тих системах, для яких проектується система холодопостачання: температурні параметри, падіння тиску в системі трубопроводів, витрата холоду, тип холодоносителя (чиста вода або розчин) і т.д.
в Інженерні системи Переглядів: 4265 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022