Facebook

Цегляні стовпи для огорожі

Огорожа з кованого заліза і цегляних стовпів колись був візитною карткою заміських маєтків заможних людей. Тепер цегляні стовпи використовуються досить часто для установки металевих парканів навколо самих різних об'єктів міської інфраструктури, включаючи житлові будинки. Як матеріал, що застосовується для виготовлення панелей можуть бути використані і ковані елементи, і решітки, і суцільні полотна з профлиста, і різного роду оригінальні зварні конструкції.

Якщо звернути увагу на паркани в наших містах, то найчастіше на цегляних стовпах можна побачити гратчасті конструкції з декоративною обробкою або без. В сучасних умовах зведення повністю цегляної огорожі може виявитися невиправдано дорогим заходом, та й потреба в такому масивному огорожі в межах міста не так вже й велика. Металевий паркан з цегляними стовпами в зв'язку з цим бачиться оптимальною альтернативою суцільному надійному огорожі.

Друзі сайту: на сайті 108zaborov.ru ви можете придбати якісні металеві огорожі за доступними цінами.

Решітчастий паркан на цегляних стовпах може виглядати солідно і елегантно, але обійдеться дешевше суцільного. Такі конструкції сьогодні можна зустріти на території заміських котеджних селищ, навколо житлових особняків в місті. Вони захищають периметр банків і бізнес-центрів, муніципальних будівель і об'єктів культури.

Цегляні стовпи - це оптимальне поєднання естетичної і опорної функцій.

Зазвичай стовпи для металевих парканів кладуться з облицювальної цегли, колір і фактура якого гармонує з обробкою будівлі і не вибивається із загальної гами всієї ділянки. Верхню частину стовпа прийнято захищати спеціальним ковпаком, який може бути виготовлений з металу, дерева, кераміки. Завдання такого елемента полягає в тому, щоб знизити вплив на кладку атмосферних опадів і запобігти руйнуванню стовпа. Ковпак також може грати роль декоративного елемента. Так само, як і гратчастий паркан, металевий ковпак може бути прикрашений кованими елементами.

В основі таких стовпів зазвичай знаходиться сталева труба, яка за існуючою схемою обкладається цеглою. Як правило, розмір сторони стовпів для ґратчастих заборів становить півтора - два цегли, їх висота може бути від двох до трьох метрів. Чим вище паркан, тим потужніше потрібно під нього фундамент. Мінімальна відстань між стовпами металевого паркану зазвичай становить 2 метри, максимальна - 9.

Іноді ландшафт ділянки вимагає використовувати в різних місцях різну відстань між стовпами. Зрозуміло, що всі нюанси відбиваються в проекті огорожі і враховуються при його виготовленні. Фахівці радять купувати цегла з запасом, враховуючи можливість його псування під час транспортування або кладки. Купити нову партію можна, але не факт, що вона буде збігатися за кольором і фактурою з уже встановленими стовпами металевого паркану.

Що стосується фундаменту, то під такий забір його роблять або стрічковим, або столбчатим. Можуть бути використані також стрічково-стовпчастий або монолітний варіант. Глибина залягання фундаменту визначається виходячи з особливостей грунту на ділянці і глибини промерзання грунту в даній місцевості.

в Все для дому Переглядів: 2638 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020