Facebook

Цегла і її види

Цегла - це матеріал для будівництва прямокутної форми, який виробляється з глини, шляхом випалу і додаванням різних добавок. Цегла застосовується в будівництві вже кілька століть і вважається одним з найпоширеніших матеріалів для будівництва будинків, викладки печей і т.д.

Ось сайт ЯЗСК , перейшовши на який ви можете вибрати і купити цеглу в Ярославлі.

Які ж види цегли бувають?

Силікатна.

Є найбільш поширеним видом. Проводиться він шляхом змішування звичайного піску і додаванням вапна. Настільки широка поширеність даного виду пояснюється низькою ціною і великий сферою його застосування (споруда дачних будинків, гаражів та ін.)

Вони погані тим, що досить слабо стримують тепло і чинять опір вологості, ще володіють великою вагою і крихкістю. Ця цегла призначений більше для викладки стін. Щоб викласти піч або фундамент він не годиться.

Повнотіла і пустотіла.

Повнотілі найбільш міцні ніж пустотілі, застосовують їх, при будівництві несучих стін або колон. Повнотіла цегла володіє сильною тепло провідність, через що стіни вкладені з такої цегли потребують утеплення.

Пустотілі легше і дешевше. Їх провідність тепла нижче. Такі цеглини частіше використовують при будівництві малонавантажених будівель, так як вони більш крихкі.

Керамічна цегла.

Такі цеглини виробляються при випалюванні різних сумішей глин. Ці типи цегли теж бувають повнотілі і пустотілі. Його можна використовувати майже, що де завгодно.

Облицювальні.

Через назви більшість думає, що така цегла використовується більше в декоративних цілях. Але на ділі вони набагато міцніше ніж може здатися. Їх можна застосовувати і для викладки фундаменту, так і для будівництва стін, оздоблення інтер'єру та ін. Ці цеглини бувають і гладкими так і рубаними, імітуючи фактуру звичайного каменю.

Керамічні камені або подвійна цегла.

Це така цегла великих розмірів, дають можливість заощадити на розчині використовуваного для викладки. Найчастіше їх застосовують для зведення стін.

Клінкерна.

Вони схожі більше на керамічні та за складом і технології виготовлення. Мають високу міцність і можуть бути застосовані для кладки відсотків, облицювання фундаменту тощо.

Шамотна.

Такі цеглини ще називають вогнетривкими. Вони можуть вистояти жар до 800 ° C, що дуже підходить для викладки печей або камінів. Такі цеглини повільно накопичують температуру, а після повільно її віддають.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2808 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 28 листопада 2020