Facebook

Кому довірити ремонт в квартирі

Сьогодні зробити ремонт самостійно складно, якщо не мати навичок роботи з новими оздоблювальними матеріалами. Саме тому велика кількість людей вдається до допомоги компаній, що виробляють ремонт в квартирах, офісах і інших приміщеннях.

 


Критерії вибору

Оцінити серйозність компанії можна ще на етапі попереднього обговорення. Зверніть увагу на такі моменти:

  • справжні професіонали ніколи не скажуть вартість ремонту без попереднього огляду об'єкта;
  • оперативність роботи співробітників компанії також повинна бути на висоті. Заміряє повинен виїхати до вас вже на наступний день. Ще пару днів знадобиться на складання проекту і кошторису;
  • ремонт середньої однокімнатної квартири повинен займати близько двох місяців. Якщо вам обіцяють зробити капітальний ремонт за більш короткий термін, то це повинно насторожити. За будівельної технології більшість робіт вимагають певного часу на застигання матеріалу, наприклад, стяжка підлоги і штукатурка;
  • компанії, які дорожать своєю репутацією, мають портфоліо робіт. Також вам можуть показати об'єкт, що знаходиться в роботі.
  • Як правило, на новий об'єкт призначається співробітник, який буде відповідати за ведення робіт на ньому. Найчастіше ці обов'язки виконує виконроб.

Підписання договору

Часто можна почути історії про те, що бригада майстрів не вклалася в терміни, заявлені при укладенні угоди. До того ж в ході ремонтних робіт може виникнути необхідність в додаткових фінансових витратах.

Друзі сайту: на сторінці http://ozernyi-gatne.com.ua/complex/specifications/ ви можете підібрати для себе квартиру в чудовому житловому комплексі й за вигідними цінами.

Іноді ці витрати бувають обгрунтованими, але недобросовісні працівники можуть вимагати доплати за роботи, які були не передбачені в кошторисі. Щоб не зіткнутися з цими неприємними сюрпризами, важливо при підписанні договору уважно вивчити пропоновані документи та кошторис.

Основний договір містить:

  • зобов'язання сторін, які повинні бути детально описані;
  • схема оплати. Клієнт повинен внести передоплату, її розміри обговорюються індивідуально, але частіше за все ця сума, необхідна для закупівлі матеріалів;
  • терміни виконання ремонтних робіт та штрафні санкції за їх недотримання.

Кошторисна документація також є частиною договору. Важливо щоб вона була детальної. Загальні формулювання не допускаються, необхідно перерахувати кожен вид робіт і вартість їх виконання.

в Все для дому Переглядів: 2308 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018