Facebook

Тонкий матрац для дивана: особливості вибору

Коли поверхня спального місця деформується, а придбати новий диван або ліжко немає можливості, то відмінним виходом стане покупка спеціального матраца типу «Футон» або «Топпер». Виготовлене за японською технологією підстава може бути товщиною в 4 - 8 см і мати різні наповнювачі. Від цієї умови залежить і жорсткість вироби. Замовити підходить за розмірами і жорсткості тонкий матрац Футон можна в Харкові з послугою доставки. Якісно виготовлені моделі можуть використовуватися:

  • у вигляді наматрасника;
  • як окреме спальне місце для гостей (розстеляється на підлозі);
  • в якості безпечного спортивного мату для дитячого комплексу.

Основною вимогою до будь-якої продукції є використання екологічних матеріалів виготовлення, які не викликають алергічних реакцій та подразнень на шкірі. Тому на тонких футонах можуть спати дорослі і діти.

Зверніть увагу, що кращі моделі матраців представлені на сайті matras4you.kiev.ua, на якому ви можете зробити вигідну покупку!

Єдине «Але»! Такі матраци не є ортопедичними, хоч і складаються з аналогічних матеріалів. Тому і використовуються в якості додаткового, а не основного покриття на ліжку.

Що потрібно знати для вибору футони

Для початку - розміри ліжка або дивана. За стандартом випускаються моделі з габаритами 1,4 * 2,0 м. Якщо потрібно покриття на односпальне ліжко або класичну двоспальне з розмірами 1,6 * 2,0 м, тоді матрац потрібно замовляти індивідуально. Та ж ситуація і з диванами.

Обов'язково потрібно визначитися з жорсткістю або м'якістю. Цей параметр повністю залежить від наповнювача.

Якщо спальне місце занадто жорстке, то потрібно вибирати Футон, який зробить поверхню більш м'якою. У таких моделях наповнювачем виступає мемори піна, повністю натуральний латекс, або недорогий пінополіуретан. Будь-який виріб буде довговічним і доступним за вартістю.

Щоб занадто м'яка ліжко не провалювалася під час відпочинку або не відчувати стики диванних подушок, рекомендується вибирати матрац з жорстким наповнювачем: кокосовою стружкою, термопресованого повстю.

Вибирати Футон краще в орендованому чохлі. Так зручніше містити поверхню матраца в чистоті. При цьому звертають увагу на матеріал виготовлення чохла і рекомендації до прання або хімчистки.

в Все для дому Переглядів: 285 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 травня 2019