Facebook

Які другі вхідні двері краще поставити

Поживши трохи в новокупленной квартирі може виникнути потреба в установці других дверей. Причиною буває підвищений шум від сусідів або холодний під'їзд. Встановлюють таку конструкцію і при ремонті в приміщенні, щоб прикрасити вхід, коли основна стулка ще в доброму стані і не потребує заміни. Щоб розібратися які другі двері поставити, потрібно запам'ятати основні вимоги, що пред'являються до таких конструкцій, і розглянути конкретні приклади характеристик, що задовольняють ці норми.

За умови наявності основної стулки хорошої якості, під час покупки других дверей від wid.ua/vhodnie-dveri/dveri-pod-zakaz вже можна трохи заощадити, але все ж потрібно розуміти яким критеріям має відповідати виріб, щоб виправдати витрачені кошти. Краще поставити другі вхідні двері, які відповідають більшості нижчезазначених вимог:

  • Звукоізоляція. Щоб з під'їзду долинало менше шуму від тупоту ніг, розмов сусідів і грюкання дверима, друга стулка повинна мати наповнювач і деталі, які поглинають звук і не дають йому розповсюджуватися далі в житлове приміщення.
  • Захист від злому. Друге полотно здатне істотно підвищити безпеку майна, якщо буде виготовлено з товстих міцних матеріалів і забезпечено замками, що ускладнюють інтелектуальне розтин.
  • Теплоізоляція. З під'їзду, у якого вибито скло, може задувати холодне повітря, тому всередині стулки необхідний якісний утеплювач. Ще гірша ситуація в приватному секторі, де основна двері виходить на вулицю, що вимагає ще більшої теплоізоляції на вході.
  • Краса. Зовнішня обробка додаткового полотна впливає на інтер'єр в передпокої і здатна прикрашати приміщення, гармонируя з обробкою стін і підлоги.
  • Довговічність. Матеріали і сама конструкція не повинні зіпсуватися з часом від постійної експлуатації і навантажень, а також від впливу вологи.
  • Безпека. При підпалі або пожежі стулка зможе стримати вогонь і не дати йому поширитися.

Існує кілька варіантів матеріалів, використовуваних для виготовлення дверей придатних в якості других в квартирі або приватному будинку. Є тут плюси і мінуси, що варто врахувати при виборі. Деякі рекомендують ставити дерев'яні двері, тому що вони дешеві, але у такої конструкції є істотні недолік - вона вбирає вологу і змінює геометричні форми. Згодом полотно викрутиться і притвор стане нещільним. У під'їзді волога може надходити з підвалу, а в приватному будинку за рахунок перепаду температури в тамбурі. Антивандальні властивості у дерев'яних виробів теж низькі.

Двері із пластику міцніші і стійкі до вологи, але їх зовнішній вигляд неминуче асоціюється з магазинами і підземними переходами, тому такий варіант геть позбавить домашнього затишку весь інтер'єр. Краще поставити другі двері від wid.ua з металу, з декоративною дерев'яною обробкою, що буде чинити опір деформації, захистить від силового злому і додатково прикрасить передпокій.

в Вікна і двері Переглядів: 521 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019