Facebook

Теплиці з полікарбонату і їх переваги

Для того, щоб отримати прекрасний ранній урожай, потрібна якісна теплиця. Вона допоможе вам зберегти тепло, яке так важливо для рослин. До того ж, полікарбонат відмінно пропускає сонячне світло, без якого нормально розвиватися не буде жодна рослина.

Головним чином парники відрізняються один від одного своєю формою. Полікарбонат унікальний за властивостями і може прийняти потрібну форму. Найбільш популярні на сьогоднішній день такі варіанти:

У формі арки. Дуже популярні, оскільки дуже прості в збірці. Симпатично виглядають на будь-якому земельній ділянці і не вимагають занадто великої кількості будівельних матеріалів.

Пірамідальні. Виглядають оригінально, проте застосовуються рідко через низьку практичності - всередині такої конструкції мало повітря, отже, він дуже швидко нагрівається і так само миттєво охолоджується. До того ж, дістатися до далеких місць, які знаходяться під стінами, буде досить проблематично. Плюс в тому, що не знадобиться багато матеріалу.

З одно- або двосхилим дахом. Є дуже поширеними за рахунок можливості вирощувати високорослі рослини, такі, як помідори і огірки. Конструкція такого парника дозволяє обладнати всередині парника вентиляцію, а при бажанні вирощувати рослини взимку, всередину встановлюється спеціальна система обігріву. Найчастіше зустрічається саме теплиця з полікарбонату від https://agroteplitsa.com.ua/ прямокутного виду.

У формі краплі. Збираються неймовірно швидко. У зв'язку з тим, що дахи у них немає, не треба побоюватися, що зверху може затриматися сніг.

Полікарбонат останнім часом набув великої популярності. Його все частіше і частіше вибирають для створення різноманітних парників. У чому його головний секрет?

Висока міцність. На відміну від скла, що б'ється, і звичайної плівки, яка рветься, полікарбонат здатний прослужити не один десяток років. При цьому він дуже стійкий при граді.

Гнучкість. У разі виготовлення каплевидной або арочної теплиці матеріал буде прекрасно тримати форму в заданому вами положенні.

Світлопропускна здатність. Запорука гарного розвитку рослини і отримання повноцінного врожаю.

Термостійкість. Усередині даного парника легко зберігається заданий мікроклімат. Якщо конструкцію встановити в певному правильному місці, де немає протягів і забезпечений прямий доступ променів сонця, то проблем з рослинами точно не буде.
Легкість збірки. В першу чергу встановлюється каркас парника. Він може бути дерев'яним, пластиковим або залізним. Після цього на нього кріпляться полікарбонатні листи.

Зупинивши вибір на парнику з полікарбонату, ви будете мати відмінний урожай весь рік. Якщо ж взимку ви не хочете займатися городництвом, то таку теплицю, в разі потреби, можна дуже легко розібрати і заховати до настання сприятливого сезону. За всіма своїми характеристиками полікарбонат займає позиції лідера, оскільки дає можливість отримати урожай досить швидко. А якість плодів не буде відрізнятися від тих, які вирощені були на відкритому грунті.

в Сад і дача Переглядів: 989 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023