Facebook

Скільки коштує перфоратор?

Перфоратор або в народі перфоров - це свердлильна машина, яка забезпечує поряд з обертанням робочого інструмента його поздовжньо-осьовий рух. Перші Перфо були розроблені в 1851 році спеціально для гірничодобувної промисловості. До 1932 року з'явився перший повноцінний електричний перфоратор.

Слід зазначити, що перфоров може бути як професійними і побутовими. Всі вони відрізняються за принципом роботи і конструкції, тому і назви у них різні: електричні мережеві, електричні акумуляторні, пневматичні, бензинові. Основне завдання такого перфу - свердління отвору в бетоні, природному камені та інших, подібних до них, твердих матеріалах. Звичайно, все це можна зробити вручну. Але в сучасному ритмі життя катастрофічно не вистачає часу. Якщо ви маєте намір його заощадити, - купіть перфоратор. Так само для подібних робіт можна використовувати ударну дриль.

До речі, в інтернет-магазині elektrostok.com ви можете знайти широкий вибір електроінструментів за вигідними цінами.

Який перфоратор вибрати?

У разі, якщо ви збираєтеся застосувати перфоратор для простих оздоблювальних робіт по дому, вам слід орієнтуватися на універсальний інструмент зі стандартним набором функцій. Основними характеристиками при виборі та купівлі повинні бути: потужність, число оборотів, а так само габарити.

Професійні перфоратори куди могутніші за своїми характеристиками, а значить, - і більш функціональні у використанні. Якщо ви ставите перед собою серйозні завдання, - варто задуматися про придбання більш «серйозного» інструменту.

Форми перфораторів

Більшість пристроїв володіє L-образної або прямою формою. Перший варіант відрізняється більш компактними розмірами, оскільки двигун в подібному випадку розташовується вертикально. Такі інструменти чудово підходять для вузьких отворів і здатні працювати значно довше не перегріваючись, що вельми позитивно позначається на терміні їх служби. Конструкція L-образного типу є більш надійною, проте вона збільшує масу перфоратора в порівнянні з пристроями, що володіють прямою формою.

в Інструмент Переглядів: 537 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 квітня 2019