Facebook

Модульні брудозахисні покриття

Чистота в приміщенні - показник того, що за ним стежать, а про відвідувачів піклуються. Одним з оптимальних рішень для захисту від вуличного бруду, що заноситься на підошвах взуття, стали брудозахисні покриття. Вони зчищають з підошви частинки пилу, снігу і рідкого бруду і тим самим скорочують періодичність прибирання і збільшують термін служби покриття для підлоги. Такі елементи особливо актуальні для будівель з високою прохідністю: бізнес-центрів, торгово-розважальних комплексів, вокзалів, освітніх установ, спортивних клубів, басейнів і т. д. При цьому на ринку представлено кілька різновидів грязесборних виробів, кожні з яких мають свої унікальні особливості.

Системи даного типу від http://www.kovrik.ru/gryazezaschitnyie-pvh-pokryitiya/modulnyie-pokryitiya-chistoplast успішно застосовуються всередині і зовні будинків. Вони складаються з окремих модулів, що з'єднуються один з одним за принципом конструктора. Таке рішення дозволяє створювати килими будь-якого розміру, які можуть укладатися на сходових ступенях і майданчиках перед входом в будівлю, а також в тамбурі або вестибюлі.

Для виготовлення модульних брудозахисних покриттів використовується еластичний і зносостійкий полівінілхлорид, який має різну висоту і розмір осередків. Завдяки комірчастої структурі вони ефективно очищають підошву від дрібних і середніх фракцій бруду. У разі пошкоджень непридатний елемент можна легко демонтувати і встановити замість нього новий модуль. До основних переваг модульних елементів захисту від бруду відносяться:

1. висока ступінь захисту від бруду - до 10 кг на 1 м2;
2. багатство колірних рішень для створення однотонних або різнокольорових килимів з візерунком;
3. можливість установки в приямок або на поверхню підлоги;
4. морозостійкість і стійкість до перепаду температур;
5. ребриста поверхня виключає ковзання і падіння.

Однак перед установкою таких покриттів підставу, на яке буде проводитися укладка, вимагає ретельного вирівнювання. Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви почерпнули для себе щось корисне та пізнавальне.

в Все для дому Переглядів: 138 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019