Facebook

Трапи для каналізації: призначення, види і як правильно вибрати?

Каналізаційний трап - це обладнання, яке є різновидом сантехніки, вбудовується в підлогу і призначене для того, щоб зливати брудну воду в каналізацію. Дана конструкція всім знайома завдяки душовим без піддону (найчастіше зустрічається в медичних установах, квартирах). Таке рішення дозволяє втілити найрізноманітніші дизайнерські ідеї. Крім того, подібний пристрій нескладно встановити самостійно.

Призначення трапів

Зливна система такого типу широко застосовується на заводах харчової промисловості, в хімічних лабораторіях, пралень, басейнах, лікарнях, дитячих садах та інших установах. Це бюджетне рішення для зливу, виріб легке в установці і не займає багато місця.

Види трапів

Різновиди трапів визначаються матеріалом їх виготовлення. Серед можливих варіантів:

Пластик. Часто використовується в санітарних приміщеннях. Витримує великі навантаження, стійкий, простий у догляді і експлуатації. Сифон всередині не пропускає запахи з каналізації в приміщення, а решітка - великі частки в стік каналізації.
Чавун. Застосовується в деяких випадках на заводах. Має значну вагу і нелегкий в установці. Такий виріб довго не зношується, має велику пропускну систему, витримує найбільш складні умови.

Нержавіюча сталь. Широко використовується на підприємствах молочної промисловості, сироварнях і маслоробних заводах при облаштуванні зливної системи. Саме системи внутрішнього водовідводу з нержавіючої сталі підходять для приміщень з високими вимогами до санітарних норм.

Крім того, трапи можуть бути:

  • вертикальними (таким чином забезпечується висока пропускна здатність, але потрібні особливі умови для монтажу);
  • горизонтальними (їх використовують в будь-яких приміщеннях, незалежно від поверху).

Як вибрати трапи для каналізації?

До вибору варто підійти серйозно, адже установка трапа Viega - нескладний процес, а ось його демонтаж може викликати труднощі. При виборі в першу чергу необхідно врахувати розмір вироби (згідно з середнім об'ємом каналізаційних лотків і решіток з нержавійки), його пропускну здатність, а також сам матеріал. Для збереження високих стандартів санітарії краще вибрати нержавіючу сталь, адже вона буде міцно і довго служити. Чавунні конструкції дуже важкі, тому їх встановлюють тільки в промислових установах. При виборі варто врахувати й індивідуальні особливості: мета установки, приміщення та інші фактори.

Зверніть увагу, що:

  • Вбудований сифон обов'язковий до установки в житлових приміщеннях.
  • Пропускна здатність повинна складати мінімум 1,2 літра / секунду, більше - краще.
  • Повинні бути присутніми ущільнювачі.
  • Рекомендуємо використовувати керівництво по установці (інструкцію монтажу).
  • Якщо ви зацікавлені в кращому результаті, вам слід взяти до уваги надану нами інформацію.
в Інженерні системи Переглядів: 1243 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020