Facebook

Металочерепиця: переваги покрівельного матеріалу

Популярність металочерепиці стрімко зростає з кожним днем, чому сприяє велика кількість її переваг. В першу чергу, практично всі фахівці відзначають ту легкість, з якою супроводжується весь процес монтажу матеріалу. Сучасна металочерепиця на ринку представлена ​​кількома видами, кожен з яких знайшов своє застосування в будівництві. Випускається металочерепиця мідна, оцинкована або ж алюмоцинкових.

Що ж собою являє цей покрівельний матеріал?

Поверхня її за своїм зовнішнім виглядом аналогічна традиційної черепиці, що виглядає дуже привабливо, але ось той набір якостей, які їй притаманні, здатний вразити кожної людини. Якість матеріалу дуже висока, значно перевищує якість всіх інших покрівельних матеріалів. Відзначається і відсутність всіляких складнощів, які могли б бути при такому простому монтажі, який можна виконати в найкоротші терміни. Довговічність металочерепиці без будь-якого додаткового догляду становить не менше чверті століття. Яким би якісним не був цей вид покрівельного матеріалу, варто при придбанні звертати увагу на деякі досить важливі фактори. Відрізнятися металлочерепица може своєю товщиною, яку слід брати до уваги перед покупкою. Адже зі зменшенням товщини металочерепиці істотно скорочується і термін її гарантійного використання.

Варто відзначити, що вартість матеріалу практично однакова незалежно від його товщини, тому заощадити в даному випадку не вийде. Виготовляється покриття з поліестеру або матового поліестеру, а також з пурала. Кожен з перелічених видів досить стійкий до корозії і механічних пошкоджень. Структура металочерепиці Rauni багатошарова, що складається з оздоблювального і фосфатного шару, грунтового покриття і цинку, а також листової сталі. Завдяки цьому матеріал виходить дуже міцним, а при належному догляді термін експлуатації може значно перевищувати гарантійний. Популярність матеріалу вже перетнула кордони Європи і зміцнилася в межах нашої країни.

Вартість металочерепиці доступна багатьом людям, які хочуть заощадити можуть хіба що шифер звичайний купити. Але його міцності набагато гірше і зовні він програє. Асортимент металочерепиці в великих містах різноманітний, але, якщо немає досвіду вибору цього матеріалу, можна звернутися в спеціалізовані компанії.

в Будівельні матеріали Переглядів: 920 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022