Facebook

Система оповіщення про пожежу. Що? Як? Навіщо?

Людина використовує просто неймовірна кількість систем для того, щоб організувати своє життя належним чином. Таким чином, в кожній системі використовується система оповіщення та система визначення небезпеки, адже без цього вона просто була б марною. Як правило, оповіщення встановлюється на різноманітні системи, які відстежують стан на території.

Так, система оповіщення встановлюється на пожежної сигналізації, на сигналізації вашого будинку, яка стежить за злочинцем, на відеоспостереження, на систему з відстеження витоку води у вашому будинку. Будь-яка система, яка стежить за якимось показником, повинна бути обладнана такою системою оповіщення, адже це і є сенс її роботи. Саме ж оповіщення є дуже простим пристроєм, який має тільки одне призначення, подавати звукові або візуальні сигнали для людини.

До речі, на сторінці http://security-shop.com.ua/catalog/kabelnaya-produkciya/ ви можете придбати кабелі для пожежної сигналізації за найнижчими цінами!

Система оповіщення

Як правило, така система є простим гучномовцем, який підключений до підсилювача. Після того як датчик, який зреагував на подразник, спрацював, він посилає сигнал на регулятор. Регулятор приймає рішення про те, що є порушення цілісності системи або ж є наявність небезпеки для людини, тому він відправляє сигнал на підсилювач. Так як він дуже слабкий після датчика, то підсилювач його належним чином збільшує і посилає безпосередньо до системи оповіщення.

Після цього він видає запрограмований звук або включається візуальне сповіщення. Все це створено тільки для одного, щоб попередити людини своєчасно і дати йому можливість або уникнути небезпеки, або ж відреагувати і запобігти порушенню цілісності свого будинку. Виходячи з усього цього, ми можемо зробити такий підсумок, що існують різні системи оповіщення. Так які ж види системи оповіщення існують?

в Інженерні системи Переглядів: 2781 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019