Facebook

Таблетована сіль для систем водоочистки

Застосовуючи в побуті і виробництві комерційні системи водоочищення та водопідготовки для фільтрації і пом'якшення води, в процесі водопідготовки використовується сіль - харчова або технічна. До того ж, дана сіль напевно мелена (дрібного або грубого помелу). У більшості випадків використання такої солі в системах водоочищення не в повній мірі виправдовує себе.

Це пов'язано з тим, що звичайна мелена харчова сіль має кілька суттєвих недоліків. Досить перерахувати деякі з них, щоб зрозуміти, що використання звичайної харчової солі в системах водоочищення вкрай небажано. По-перше, при застосуванні такої солі через дуже короткий час на днищах нагрівальних котлів і баків утворюється товстий шар накипу. По-друге, відбувається вимивання іонообмінних смол і реагентів з водяних фільтрів системи водоочищення, по-третє, на внутрішніх стінах водопровідних труб випадає осад, а при попаданні нерозчинених кристалів солі на гранули іонообмінної смоли на них утворюються тріщини, що в більшості випадків призводить до блокування їх іонообмінних властивостей.

Зверніть увагу, що якісна соль таблетированная доступна для купівлі на сайті ecosoft.ua вже зараз за найвигіднішими цінами на ринку!

Таблетована сіль застосовується, в основному, для процесу регенерації іонообмінних смол в системах водоочищення для пом'якшення води. Процес пом'якшення води - очищення води від кальцію, досить широко використовується у фармацевтичній, харчовій, хімічній промисловості, а також в енергетиці. Таблетована сіль для систем водоочистки є харчову сіль (NaCl) сорту «Екстра» без добавок йоду і ферроціоніда калію (добавки проти злежування солі), яка спресована в таблетки або подушечки. Така таблетована сіль не має ні кольору, ні запаху, крім того, практично не горить, і зовсім не вибухонебезпечна. У більшості випадків таблетована сіль розфасовується в поліпропіленові мішки по 25 кілограм, з поліетиленовим вкладишем.

Використання замість звичайної кухонної солі таблетованій обумовлює такі переваги системи очищення води для будинку:

  • Таблетована сіль має поверхню, площа якої набагато більше, ніж у такого ж кількості звичайної кухонної солі. Завдяки цій обставині, її витрата в системі підготовки приблизно на 30 відсотків менше, ніж у простій солі.
  • Таблетована сіль володіє «ефектом танення», завдяки чому при розчиненні таблетки солі в баку-солепріемніке не утворюється розчинної осаду, який в деяких випадках може навіть привести до виходу обладнання системи водоочищення з ладу.
  • Потрапляючи введення з однаковою жорсткістю, таблетована сіль розчиняється рівномірно до тих пір, поки не утвориться регенеруючий розчин, що дозволить позбутися від додаткових перемішувань вручну або механічним методом.

Виходячи з перерахованих вище якостей, до таблетованій солі ставляться досить жорсткі вимоги.

в Електрика Переглядів: 190 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019