Facebook

Як вибрати якісний душовий піддон

Душовий піддон є найважливішою складовою більшості душових кабін. Чому більшості? Тому що саме варіант з піддоном дозволяє не приділяти занадто багато уваги підлозі ванної кімнати в плані гідроізоляції і розташовувати кабіну скрізь, де можна здійснити підведення і відведення води. Який вибрати піддон для душу, на що звернути увагу? Таке питання хвилює багатьох, адже душовий куточок може набиратися з окремих елементів, а не купуватися цілком. У деяких випадках піддон потрібен як окремий елемент без стінок. У статті ми визначимо основні критерії для вибору.

Перед тим, як вибрати піддон для душу, потрібно розуміти, які вимоги Ви ставите перед душовою системою. Якщо підійти до вибору раціонально, можна оцінити піддон по такими критеріями, як: глибина; матеріал виготовлення; форма і розмір бортика; розташування зливу; якість.

Глибина піддону (або його висота) найбільше відображає функціональність виробу. Адже піддон може являти собою не тільки ємність, куди стікає вода, але і подобу ванни, це залежить від його геометричної місткості. Зрозуміло, що місткість безпосередньо залежить від глибини. Глибокі варіанти за інших рівних умов дещо дорожче, ніж низькі, однак вони набагато практичніше. Тому якщо немає особливих причин купувати низький піддон - краще купити високий. Місця вони займають однаково (площа адже рівна), а практична цінність набагато вище у глибокого варіанта.

Між іншим, душевые поддоны купить можна сьогодні за цілком доступними цінами, тож ця покупка не вдарить по вашому сімейному бюджету.

За матеріалом виготовлення найбільш поширені піддони сталеві або акрилові. Сталеві виконуються з нержавіючих сплавів, відрізняються невисокою ціною. В силу технологічних особливостей, такі піддони зазвичай не високі, зате розмірів і форми вони можуть бути найрізноманітнішою. До недоліку піддонів з нержавійки можна віднести акустичні дискомфорт при попаданні на нього струмені води він «барабанить».

Акрилові піддони вважаються більш досконалими - саме з цього матеріалу, як правило, виконують «глибокі» екземпляри. Сам акрил має набагато меншу теплопровідність у порівнянні зі сталлю, вода в такому піддоні буде остигати повільніше. Акрил не менше гігієнічний, ніж нержавіюча сталь, а його термін експлуатації декларується як «десятки років». Акрилові піддони давно завоювали популярність по всьому світу. Недарма саме вироби з акрилу становлять істотну частку продажів у великих виробників душових комплектуючих. При виборі варто звернути увагу на товщину стінок, так дешевші моделі можуть мати меншу товщину і як наслідок менш надійні.

Кого цікавить питання, як вибрати душовий піддон функціональний, але не на шкоду дизайну, повідомляємо: акрилові піддони виглядають органічніше в порівнянні з нержавіючими. І це навіть у тому випадку, коли матеріал стін душової кабіни - скло і сталевий каркас.

Форма піддону і слив. Сьогодні виробники готові запропонувати найрізноманітніші форми: від класичних квадратних / прямокутних з різними варіаціями заокруглення. Але потрібно розуміти, що для піддонів різної форми потрібні відповідні стінки і душові двері. Якщо ви хочете замінити існуючий піддон, то обов'язково зверніть увагу на розташування зливного отвору. Щоб це не було неприємною несподіванкою в момент установки.

У завершенні відзначимо, що сучасні душові піддони від відомих виробників - високоякісні вироби за доступними цінами. І найчастіше вибір заснований більше на суб'єктивних перевагах, ніж на раціональному підході. А значить вибирати душовий піддон можна як від відомого виробника, так і від маловідомих.

в Сантехніка Переглядів: 4539 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022